کد خبر: 68184308
تاریخ انتشار: یکشنبه 28 شهريور 1395
خانه » سایت های خبری » خبرنامه دانشجویان ایران » پیامک عجیب گلبارنژاد قبل از حادثه
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از خبرنامه دانشجویان ایران:

خبرنامه دانشجویان ایران:  بهمن  گلبارنژاد دوچرخه‌سوار ایرانی شب گذشته پس از سقوط در مسابقه تایم‌تریل به علت شدت جراحات وارده درگذشت.

به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران به نقل از "ورزش سه"، این خبر تلخ در شرایطی منتشر شد که با توجه به موفقیت‌های کاروان پارالمپیک ایران و رسیدن به ایام عید غدیر، رسانه‌های اعزامی به ریو سعی کردند این خبر تلخ را کمی ملایم‌تر به اطلاع مردم برسانند. با این حال خبر منتشره به اندازه کافی تلخ و گزنده بود و جامعه ورزش ایران را به بهت فرو برد.

از شب گذشته اخبار و واکنش‌های مختلفی درباره این مرگ از پیش اعلام نشده، و غیرمترقبه منتشر شده و در صفحات اجتماعی قرار گرفته است. اخباری که برخی از آنها به ناامنی در جاده‌های پرپیچ و خم ریو اشاره می‌کند. روزنامه انگلیسی دیلی‌میل با انتشار خبر فوت دوچرخه‌سوار ۴۸ ساله ایرانی، حوادث مشابه جاده مسابقات تایم‌تریل را مورد بررسی قرار داده است.

گلبارنژاد در ساعت ۱۰:۴۰ صبح دیروز در شرایطی که در گروه اول دوچرخه‌سواران قرار داشت، دچار حادثه شد و بلافاصله به بیمارستانی در منطقه بارا انتقال یافت. به نوشته دیلی‌میل با فوت ناگهانی گلبارنژاد خانواده او از این موضوع مطلع شدند و سپس این خبر عمومی شد.

در حال حاضر سوژه مهم، بررسی اتفاقاتی است که در این منطقه از جاده دوچرخه‌سواری رخ داده است. در مسابقات روز گذشته ۲ ورزشکار اوکراینی و استرالیایی نیز تصادف شدیدی با یکدیگر داشتند و یک دوچرخه‌سوار هلندی نیز قبلا به شدت در این جاده مصدوم شده بود. این جاده همان جاده‌ای است که پیش از این قادر میزبانی دوچرخه‌سوار ایرانی هم در آن سقوط کرده بود.

دقایقی پیش یک روزنامه‌نگار ایرانی مقیم اروپا در صفحه تلگرام خود مکالمه پیامکی گلبارنژاد و قاسمی دوست دوچرخه‌سوارش را منتشر کرد که در آن او از شرایط خطرناک جاده صحبت کرده و در انتهای پیام خود نوشته است: خدا کند کشته ندهیم!

یک پیش‌بینی عجیب که متاسفانه به حقیقت پیوست و جامعه ورزشی ایران را سیاهپوش کرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین