کد خبر: 68599004
تاریخ انتشار: سه شنبه 30 شهريور 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - ورزشی » احضار بانوان نیمه عریان پروش اندام به دادسرا
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - ورزشی:
آکاایران: فدراسیون پرورش اندام پرورش اندام بانوان تخلف در پرورش اندام زنان

images3/news1/20160920/68599004/545.jpg

احضار بانوان نیمه عریان پروش اندام به دادسرا

احضار بانوان نیمه عریان پروش اندام به دادسرا -آکااحضار بانوان نیمه عریان پروش اندام به دادسرا,عکس جدید رونی کلمن اسطوره بدنسازی دنیا,عکس مهدی عیاری قهرمان بدنسازی,عکس جدید رونی کلمن ronnie coleman قهرمان بدنسازی,عکس علیرضا سرلک قهرمان بدنسازی آسیا,عکسی جدید از بیت الله عباسپور قهرمان بدنسازی,

آکاایران: احضار بانوان نیمه عریان پروش اندام به دادسرا

خبرگزاری میزان: علی رغم اینکه فدراسیون پرورش اندام صراحتا اعلام کرده به خاطر مسائل شرعی و قانونی، بانوان هیچ فعالیتی در این رشته ندارند و بانوان کشورمان نیز به همین دلایل هیچ گونه رغبتی به این ورزش نشان نمی دهند اما برخی به دلایل خاص و رسیدن به منافع شخصی، تخلفاتی در این زمینه داشته اند.

برخی ورزشکاران مرد بعد از آموزش دادن به بانوان آنها را به مسابقات برون مرزی اعزام کرده اند. حالا تصاویر حضور این زنان به صورت نیمه عریان در شبکه های اجتماعی پخش شده است و بعد از انتشار این تصاویر پرونده ای در شعبه ویژه جرایم دادسرای فرهنگ و رسانه تشکیل شد.

بعد از این، مربیان مربوطه ممنوع الفعالیت و کارهای ممنوع الخروجی این افراد صورت گرفت تا مراحل تحقیقات و بازپرسی انجام شود. حالا 4 مربی و 2 ورزشکار زن که در این مسابقات حضور داشتند جهت انجام مراحل بازپرسی به شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شدند.

آموزش بدنسازی و پرورش اندام -

احضار بانوان نیمه عریان پروش اندام به دادسرا

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین