کد خبر: 74326217
تاریخ انتشار: شنبه 08 آبان 1395
خانه » سایت های خبری » فاطر 24 » آمادگی موکب های مردمی استان آذربایجان غربی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مردم به استقبال مردم می روند؛

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

im5GuqmeRg9m

به گزارش فاطر 24 ، در حالی بیست و چند روز به ایام اربعین نزدیک میشویم که گروه های مختلف مردم در حال آماده سازی برای حرکت به سمت کربلای معلی می بشاند .

در این بین اقشاری از مردم پیش تر از سایرین با حضور در مناطق مرزی مهران و نیز کشور عراق در حال آماده سازی موکب های جهت اسکان و پذیرایی از زائرین امام حسین (ع) می باشند .

ستاد اربعین جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با مسئولیت حجت الاسلام شاه محمدی به عنوان ستادی متشکل از بخش های مختلف مردمی نیز توانسته با کمک جوانان مومن استانی نقشی را در این سیل خدمت رسانی به زائرین داشته باشد.

 در همین راستا  معاون اجرایی این ستاد در گفت و گو با فاطر 24 ضمن تشریح روند خدمت رسانی گفت : جبهه مردمی فرهنگی انقلاب اسلامی توانسته است با تشکیل 4 موکب در مسیر زائرین امکان خدمات رسانی به بیش از 25000 نفر را فراهم کند .

جواد رضازاده  تاکید کرد 4 موکب در نظر گرفته شده است . موکب مستقر در مرز مهران که هم اکنون در حال اتمام عملیات راه اندازی است با ظرفیت بین 4000 تا 5000 نفر خدمت رسانی خواهد کرد .

همچنین موکب مستقر در نجف اشرف با ظرفیت 2000 نفر در روز و موکب مستقر در کربلا با ظرفیت 3000 نفر در روز خدمت رسانی خواهد کرد .

همچنین زائرین استان آذربایجان غربی نیز می توانند از موکب مستقر در عمود 402 نیز برای اسکان و استراحت استفاده کنند . این موکب با ظرفیت 1000 نفر در روز آماده خدمت رسانی به اصحاب عشق می باشد .

رضا زاده با تاکید بر مردمی بودن کار اشاره کرد : 30 نفر از جوانان مومن استان نیز در قالب خادمین الحسین  در مدت پیاده روی اربعین و از تاریخ 15 آبان  خدمت رسانی خواهند کرد.

معاون اجرایی ستاد مردمی پیاده روی اربعین جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان آذربایجان غربی  در پایان به موقعیت موکب های دستگاه های استان اشاره کرد و ضمن ناماسب خواندن این موقعیت ، امکان استفاده زائرین آذربایجان غربی از این موکب ها را حداقل توصیف کرد.  

ناگفته نماند که این ستاد آماده دریافت نذورات و کمک های مردمی است .


انتهای پیام / ص

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین