کد خبر: 75368744
تاریخ انتشار: پنجشنبه 13 آبان 1395
خانه » سایت های خبری » فاطر 24 » طنین مرگ بر آمریکا سراسر آذربایجان غربی را فرا گرفت
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

F2dnKYWDyKcI

به گزارش فاطر24،همزمان باسراسر کشور امروز آذربایجان غربی حال و هوای دیگری به خود گرفته بود. همه و همه از پیر تا جوان ، بزرگسالان تا کودکان آماده بودند تا انزجار خود را با فریاد شعارهایی، نشان دهند.

پیروان خط امام(ره) با حضور در راهپیمایی 13 آبان بار دیگر علاوه بر تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل رضوان الله و عهد و پیمان با ولی امر مسلمین جهان، حضرت آیت الله امام خامنه‌ای مدظله العالی، با سر دادن شعار "هیهات من الذله" و "مرگ بر آمریکا "و "مرگ بر اسرائیل"، "آذربایجان اویاخدی، انقلابا دایاخدی"، "ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند" اعلام انزجار خود از آمریکا و یزیدیان زمان را اعلام  کردند و به آمریکا و کشورهای غربی نشان دادند که تا آخرین لحظه پشتیبان ولایت‌فقیه و نظام جمهوری اسلامی هستند.

امروز روز اعلان خشم، نفرت و انزجار واقعی ملت ایران علیه جنایات و سیاست‌های خصمانه شیطان بزرگ؛ آمریکا بود؛ سرسپردگان و دلدادگان اسلام و انقلاب در این روز با در دست داشتن پرچم ایران، عکس شهدا و مشت هایی گره کرده بار دیگر به ندای بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران لبیک گفتند و هرچه فریاد داشتند؛ بر سر آمریکای جنایتکار و خبیث کشیدند.
پاسداران اسلام و انقلاب در صفوف حماسه؛ متحد و یکپارچه با مشت های گره خورده و با طنین انداز کردن گلبانگ تکبیرهای بلند 'الله اکبر'؛ سیلی'اسلام' را بر صورت 'کفر و ظلم' نواختند.
زن و مرد، پیر و جوان، دانش آموز و دانشجو؛ همه آمدند و با اتحاد و همدلی و حضوری گسترده و خیره کننده بار دیگر نشان دادند که نقشه و توطئه های دشمن و نظام استکباری برای مقابله و رویارویی با ایران اسلامی محکوم به شکست است چرا که ملت آگاه و هوشیار ایران با سلاح ایمان و بصیرت به شیطنت ها و دسیسه های استکبار جهانی پاسخی کوبنده خواهد داد و آنان را در گرداب مهلک افکار، نقشه ها و توطئه های پلید و شیطانی شان؛ گرفتار، زمین گیر و نابود می کند.

همچنین شرکت کنندگان در مراسم 13 آبان در ارومیه با سردادن تکبیر، قطعنامه 7 ماده ای را تایید و بر اجرای آن تاکید کردند.

در قسمتی از این قطعنامه آمده است: ملت ایران ظلم ستیزی را سرلوحه خود قرار داده و آن را لبیک به حضرت ابا عبداله حسین(ع) می داند و اعلام می کند که این مسیر پر افتخار را با پیروی از خط امام (ره) و تبعیت از رهنمود های حکیمانه رهبر معظم انقلاب، تا آخرین نفس ادامه خواهد داد.

در بخش دیگری از این قطعنامه آمده است: ملت ایران با شناخت ماهیت استکبار،  همچنان آمریکا و ایادی استکبار را دشمن شماره یک بشریت می داند و با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه کسی حق ندارد دست دوستی به سوی آمریکا دراز کند هر گونه اقدام خلاف را مردود اعلام می کند.

در قسمت دیگری از این قطعنامه شرکت کنندگان مبارزه با فساد را از مهم ترین مطالبات خود ذکر کردند و مقابله با فساد و مفسدان اقتصادی را لازمه پیشرفت و سعادت ملت ایران اعلام کردند.


انتهای پیام/س

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین