کد خبر: 75406140
تاریخ انتشار: پنجشنبه 13 آبان 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - ایرانگردی ، ایرانشناسی » مجتمع کامپیوتر پایتخت کجاست؟
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - ایرانگردی ، ایرانشناسی:

آکاایران: معرفی

امروزه تعداد زیادی از مراکز خرید لوازم الکترونیکی مثل موبایل و لپ‌تاپ و دوربین در سراسر تهران و سایر نقاط کشور راه‌اندازی شده است که به ارائه خدمات به مشتریان می‌پردازند. اما در سال ۱۳۷۴ تقریبا فقط یک مرکز خرید اختصاصی برای خرید این لوازم وجود داشت و تا چند سال پیش از هرکسی محلی پیشنهادی برای خرید این وسایل و همچنین تعمیر آن‌ها سوال می‌کردید یک پاسخ را می‌شنیدید: «برو مجتمع پایتخت!»

مجتمع کامپیوتر پایتخت یکی از قدیمی‌ترین مراکز خرید و فروش گجت‌های همراه و لوازم کامپیوتر است که در زمان خود یکی از مدرن‌ترین مراکز خرید در تهران هم محسوب می‌شد و هم‌اکنون نیز یکی از پر رفت و آمدترین آنها است. در این مرکز خرید لپ‌تاپ، تلفن همراه، دوربین و لوازم جانبی، کنسول بازی، کامپیوتر و لوازم جانبی آن به فروش می‌رسد و بعضی از فروشگاه‌های معتبر اینترنتی و نمایندگی برندهای مختلف دنیای فناوری هم در این مرکز خرید شعبه خرید حضوری دارند. در ادامه با تصاویر اختصاصی آکا ایران از «مجتمع کامپیوتر پایتخت» همراه باشید.

,مجتمع کامپیوتر پایتخت کجاست,[categoriy]

مجتمع کامپیوتر پایتخت کجاست؟

مجتمع کامپیوتر پایتخت کجاست؟ -آکامجتمع کامپیوتر پایتخت کجاست

آکاایران: مجتمع کامپیوتر پایتخت کجاست؟

آدرس

مجتمع کامپیوتر پایتخت در خیابان ولیعصر، ابتدای خیابان میرداماد قرار دارد.

موقعیت مجتمع کامپیوتر پایتخت بر روی نقشه

دسترسی

برای رسیدن به مجتمع کامپیوتر پایتخت می‌توانید از بی‌آرتی‌های مسیر میدان راه‌آهن - پارک‌وی و راه‌آهن - تجریش استفاده کنید و در ایستگاه میرداماد پیاده شده و به مجتمع کامپیوتر پایتخت بروید. همچنین اگر قصد استفاده از مترو را دارید در خط یک مترو و در ایستگاه مترو میرداماد از قطار پیاده شده و پس از خروج از ایستگاه با سواری‌هایی که تا سر خیابان میرداماد می‌روند به این مجتمع برسید. از مناطق مختلف شهر هم به میدان ونک تاکسی تردد می‌کند و می‌توانید در میدان ونک از تاکسی پیاده شده و با ۱۰ دقیقه پیاده‌روی به سر بلوار میرداماد و مجتمع کامپیوتر پایتخت برسید.

توصیه های سفر -

مجتمع کامپیوتر پایتخت کجاست؟

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین