کد خبر: 75889285
تاریخ انتشار: یکشنبه 16 آبان 1395
خانه » سایت های خبری » زمان » طلای جهانی به مرز 1300 دلار نزدیک شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

طلای جهانی روز چهارشنبه تحت تاثیر نگرانیهای فزاینده سرمایه گذاران نسبت به دورنمای اقتصاد جهانی و ابهامات پیرامون انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که تقاضا برای دارایی امن را تقویت کرده است، به بالاترین قیمت یک ماه اخیر صعود کرد.هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور، ۰.۳۳ درصد رشد کرد و به ۱۲۹۲.۰۹دلار رسید.

به گزارش چی 24 به نقل از زمان:

به گزارش زمان به نقل از ایسنا، طلای جهانی روز چهارشنبه تحت تاثیر نگرانیهای فزاینده سرمایه گذاران نسبت به دورنمای اقتصاد جهانی و ابهامات پیرامون انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که تقاضا برای دارایی امن را تقویت کرده است، به بالاترین قیمت یک ماه اخیر صعود کرد.


هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور، ۰.۳۳ درصد رشد کرد و به ۱۲۹۲.۰۹دلار رسید.


در بازار نیویورک، هر اونس طلا برای تحویل در دسامبر ۰.۴ درصد رشد کرد و به ۱۲۹۳.۱۰ دلار رسید. بهای معاملات این بازار روز سه شنبه ۱۴.۹۰ دلار یا ۱.۲ درصد افزایش یافت و در ۱۲۸۸ دلار بسته شد که بالاترین قیمت از سوم اکتبر بود.


بدنبال بازگشایی تحقیقات اف بی آی از هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات در ارتباط با استفاده وی از سرویس ایمیل غیرمحرمانه، اضطراب بازار درباره نتیجه انتخابات ریاست جمهوری افزایش پیدا کرده است و تقاضا برای طلا و سایر داراییهای مطمئن تقویت شده است. طلا در شرایط بی‌ثباتی سیاسی یا اقتصادی به پناهگاه مطمئن برای سرمایه گذارانی تبدیل می شود که معتقدند این فلز بهتر از داراییهای دیگر ارزش خود را حفظ می کند.


نظرسنجی‌های اخیر نشان داده اند که تحقیقات ایمیل باعث شده برتری کلینتون نسبت به دونالد ترامپ، رقیب جمهوریخواه وی کمتر شود. بازارهای مالی تا حد زیادی روی پیروزی کلینتون حساب کرده بودند.


بر اساس گزارش رویترز، بازارها همچنین در انتظار انتشار بیانیه نشست سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا هستند تا درباره زمان افزایش نرخهای بهره ارزیابی جدیدی پیدا کنند. نشست دو روزه کمیته بازار آزاد فدرال بعدازظهر چها

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین