کد خبر: 75964942
تاریخ انتشار: یکشنبه 16 آبان 1395
خانه » سایت های خبری » فاطر 24 » مردم و مسئولین باید صحبت های رهبری در ۱۲ آبان راباید مورد توجه قرار دهند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
امام جمعه ارومیه؛

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

به گزارش فاطر 24 ، حجت الاسلام سید مهدی قریشی در خطبه ها امروز نماز جمعه ارومیه اظهار داشت : باید توجه کنید در خانه ها با برکت زندگی کنید و این برکت تنها با توجه به دین و قرآن حاصل خواهد شد.

امام جمعه ارومیه تصریح کرد : مصلی حال حاضر ارومیه یک محل اجماع مردمی بوده و نیازمند مشارکت همه جانبه مردمی است که بعضا ذهنیت ها ایجاد می شود درآمد دو موسسه جنب مصلی برای مخارج حوزه های علمی کفایت می کند .

وی گفت : مسئله کتاب و کتاب خوانی موضوع ارزشمندی بوده که امرو با توجه به مشکلات موجود شاهد کم شدن مطالعه هستیم ،  کتاب تفکر اندیشه را در اختیار افراد قرار می دهد تا آنجا که معجزه الهی نازل شده بر  پیامبر اکرم کتاب الهی قرآن کریم است.

قریشی افزود : بزرگان و خانواده ها در فرهنگ سازی برای مطالعه نقش غیر قابل انکاری داشته و می توانند به این امر کمک نمایند همانطور که در یکی از کشورها همجوار به شخصه شاهد بودم در کنار جهزیه عروس یک‌قفسه کتاب با کتاب ها مناسب تهیه شده و به منزل می رود.

امام جمعه ارومیه در ادامه  تاکید کرد : مردم و مسئولین باید صحبت ها رهبری در ۱۲ آبان باید مورد توجه قرار داده و دوباره بازخوانی کنند تا آنجا که در صحبت ها ایشان دو محور اصلی  در مورد امریکا و غرب اعلام خطر کردند و  گفتند  افرادی از مبارزه خسته شده اند اینان تبلیغ می کنند که امام با تعصب با آمریکا دشمنی می کند و پشتوانه منطقی ندارد در حالی  که این حرکت امام با پشتوانه اعتقاد و اندیشه و  برگرفته از آیات  قرآنی است .

قریشی متذکر شد: تاریخ ۱۰۰ ساله اخیر ایران بیانگر دشمنی آمریکا با ملت ایران می باشد، در جنگ ۸ ساله از صدام حمایت می کند هواپیما مسافربری می زند چه کسی در خلیج فارس مستقیما علیه ایران  وارد شد این دخالت ها آمریکاست در حالی در داخل این کشور جنایت تبعیض نژادی غوغا می کند  و ۹۰ درصد سرمایه آمریکا تنها در دست یک درصد است.

وی افزود : مرگ بر آمریکا مرگ بر تبعیض نژادی استبداد و بی غیرتی است،برای مثال  کاندیداها اننخابات آمریکا ببینید چگونه مسایل بی عفتی به هم نسبت می دهند و در مقابل هم می خندند این مایه ننگ است باید بدانیم مرگ بر آمریکا مرگ بر بدی ها و طاغوت است.

امام جمعه ارومیه گفت : محور دوم سخنان رهبری این است که عده ی می خواهند چهره آمریکا را بزک کنند و تبلیغ می کنند که آمریکا خوب است و با ارتباط با آمریکا مشکلات حل می شود چگونه کشوری که گرفتار حران سیاسی و مالی است قرار است مشکلات را حل کند  این در حالی است که بدعهدی آمریکا در قضیه برجام باردیگر ثابت شد و اینان قابل اعتماد نیستند و خداوند  در قرآن کریم می فرماید هرکس با دشمنان رابطه دوستی  برقرار کند به دروغ می گوید مسلمان هستیم .

قریشی در پایان تاکید کرد : عده ی منافقانه برخورد می کنند در زبان از  مقام معظم رهبری سخن می گویند و در عمل برخلاف سخنان رهبری اقدام می کنند.  منافقان خوش زبان خطرناک ترین افراد هستند که در ظاهر حزب اللهی بوده و در باطن ضد نظام اسلامی حرکت می کنداگر به خط قرمزهایی که رهبری فرمودند توجه کنید مشخص می شود  چه کسانی این خط قرمزها رعایت نمی کنند و منافق هستند.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین