کد خبر: 76488555
تاریخ انتشار: چهارشنبه 19 آبان 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - ایرانگردی ، ایرانشناسی » مناسب ترین چمدان برای یک سفر
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - ایرانگردی ، ایرانشناسی:
آکاایران: تهیه چمدان از آن خریدهایی است که با یک انتخاب درست سال ها همراه تان خواهد بود، به همین خاطر برای خریدش حسابی باید زمان بگذارید و سرسری از کنارش نگذرید.
امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 29
مجله ایده آل: برای رفتن به مسافرت یکی از اصلی ترین وسایلی که حتما به آن احتیاج پیدا خواهید کرد انواع چمدان، ساک های مسافرتی و کیف های بزرگ است. دنیای چمدان ها آنقدر گسترده و هیجان انگیز است که شاید تا به حال به آن فکر هم نکرده باشید. تهیه چمدان از آن خریدهایی است که با یک انتخاب درست سال ها همراه تان خواهد بود، به همین خاطر برای خریدش حسابی باید زمان بگذارید و سرسری از کنارش نگذرید.
 
,گردشگری،مسافرت،چمدان،چمدان مناسب,[categoriy]

مناسب ترین چمدان برای یک سفر

مناسب ترین چمدان برای یک سفر - آکاگردشگری،مسافرت،چمدان،چمدان مناسب

آکاایران: مناسب ترین چمدان برای یک سفر

 

مسلما در سفرهای خانوادگی به غیر از کوله و ساک های دستی که هر کسی با خود حمل می کند، به یک چمدان شخصی هم احتیاج پیدا خواهید کرد. پس سایز چمدان را با توجه به وسیله ای که در سفر به آن احتیاج دارید انتخاب کنید. 

به گزارش آکاایران: چمدان های فانتزی تر مناسب تین ایجر هاست. برای دختر یا پسرتان اگر اهل رفتن به سفر و اردوگاه های چندروزه است مدل هایی مناسب با سن شان را انتخاب کنید که قطعا سایزهای کوچک تری دارند و اکسسوری هایی فانتزی. ضمن اینکه بسیار مهم است چمدانی که برای دلبندتان انتخاب می کنید حتما استاندارد باشد.
 

زیپ چمدان را حتما چک کنید تا گیری نداشته باشد! یکی از مهم ترین آیتم های تهیه یک چمدان مناسب توجه به استحکام زیپ آن است.خراب شدن زیپ چمدان بیشتر از آسیب دیدن بدنه آن اعصاب شما را خرد خواهد کرد. دسته های چمدان های استاندارد خوش دست تر است و قابلیت بیشتری برای تنظیم ارتفاع به شما می دهد.
اگر چمدان هایی با جنس پارچه های ضخیم انتخاب شماست، قبل از بستن بار سفر به شرایط جوی مقصد هم فکر کنید. اگر شرایط جغرافیایی آنجا ابری است مسلما در زمان کوتاهی کثیف و خیس خواهد شد.  
چمدان هایی که سه سایز مختلف دارند سایز کوچک شان عموما حدود 10 کیلوگرم وزن حمل می کند. سایز متوسط آن حدود 22 کیلوگرم و سایز بزرگ چمدان حدود 30 کیلوگرم. بهتر است بیش از این میزان داخل چمدان وسیله ای قرار ندهید. ضمن اینکه داخل شناسنامه چمدان های استاندارد تمامی این موارد ذکر شده؛در غیر این صورت از فروشنده اطلاعات بیشتری بخواهید.
 

چرخ های موجود در کف این چمدان ها به علاوه دسته هایی که دارد به حمل راحت تر آن کمک می کند. ضمن اینکه کف چمدان چه به دلیل سنگین بودن و چه کشیده شدن کف زمین آسیب کمتری می بیند. موقع خرید چنین مدل هایی حتما حواس تان باشد که نوع قلابی آن را تهیه نکنید چون اکسسوری هایی مثل زیپ، چرخ و دسته چمدان در چنین حالتی سریع تر خراب می شود. ضرب المثل ها همیشه راست می گویند؛ هر چقدر پول بدهید، آش می خورید!
چمدان هایی که عموما از جنس های پلیمری ساخته می شوند و جنسی سخت دارند بهتر از اشیای حساس و ارزشمندتان محافظت می کنند. این چمدان ها برای سفرهای چند روزه و مسافرت های کاری مناسب ترند. البته مدل های سنگین تری هستند و قابلیت های بیشتری هم دارند. ضمنا تنوع این چمدان ها بیشتر است و رنگ بندی کامل تری دارند.

اگر می خواهید فقط خودتان به محتویات داخل چمدان دسترسی داشته باشید، حتما نوعی را انتخاب کنید که قفل داشته باشد. این چمدان ها استانداردهای بالاتری دارند و قطعا دیرتر خراب می شوند.
 
 
برای سفرهای یک روزه درون شهری و حتی برون شهری ساکی را انتخاب کنید که هم سبک است و هم جمع و جور. اتفاقا برخلاف آن چیزی که احتمالا فکر می کنید، این ساک ها که عموما جنسی برزنتی، کتان ضخیم، چرم پلاستیکی و... دارند به دلیل انعطاف شان فضای کمتری اشغال می کنند، سبک ترند و حمل شان هم آسان تر خواهد بود. به خصوص برای سفر های هوایی...
انتخاب سایز چمدان به خیلی موارد بستگی دارد؛  به تعداد اعضای خانواده، اینکه سفر شما چند روزه است و چقدر لباس و وسیله برای رفتن به سفر احتیاج دارید. استفاده از یک چمدان بزرگ تر از آنچه به آن نیاز دارید مسلما فقط فضای اضافه اشغال می کند؛ ضمن اینکه حمل چمدان بزرگ سخت تر خواهد بود!

خرید یک چمدان خوب باعث می شود خیال تان تا سال ها برای رفتن به سفر راحت باشد. محفظه هایی ضدضربه داخل بدنه بسیاری از چمدان ها تعبیه شده که خیال شما را بابت آسیب دیدن وسایل راحت می کند.

توصیه های سفر -

مناسب ترین چمدان برای یک سفر

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین