کد خبر: 76538807
تاریخ انتشار: چهارشنبه 19 آبان 1395
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » آیت الله العظمی نوری همدانی: مستکبران هیچگاه دشمنی خود با مسلمانان را کنار نمی گذارند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حضرت آیت الله العظمی حسین نوری همدانی مدظله العالی گفتند : حکومت مستکبران بر مبنای انسان محوری و لذت های دنیایی است بنابراین آنها همواره با حکومت اسلامی که بر مبنای معنویت، وحی و قرآن ایجاد شده دشمنی دارند.

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

مرجع عالیقدر صبح امروز در جلسه درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم، با اشاره به این که ریشه استکبارورزی، خود بزرگ بینی است که مانع سجده شیطان بر انسان شد، افزودند: مسلمانان باید بدانند مستکبران عالم و در راس آنها آمریکا دارای روحیه خود بزرگ بینی هستند و هیچ گاه دشمنی خود با مسلمانان را کنار نمی گذارند، بنابراین باید در هر شرایطی مراقب توطئه های آنها بود. معظم له ادامه دادند: امام خمینی(ره) در مورد شیطان بزرگ آمریکا و توطئه های آن، بیانات مفصلی را ایراد فرمودند که می توان آنها را در مجموعه کتاب های دفتر تبیان مشاهده کرد.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی با بیان این که مستکبران هر فرد و گروهی را که مقابل آنها قیام و ایستادگی کند از بین می برند، خاطرنشان کردند : فرقه فرقه کردن مردم و ایجاد گروه های منحرف همچون وهابیت در میان امت اسلامی از جمله نقشه های نظام استکبار برای تضعیف مومنان است. ایشان گفتند: مستکبران با فساد انگیزی در میان کشورهای جهان، نظام های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی مخالف خود را از بین می برند و به دلیل روحیه قدرت طلبی که دارند هیچ گاه با آزادی خواهان و مومنان همراه نخواهند شد.

مرجع عالیقدر شیعیان با اشاره به حضور مستکبران از صدر اسلام، افزودند: از روزی که اسلام شکل گفت جمعی همچون ابوجهل در مقابل آن خاشع نشد و هیچ گاه آموزه های پیامبر اکرم (ص) را قبول نکرد؛ بنابراین نمی توان با دشمنان از سر سازش رفتار کرد. معظم له اضافه کردند : امروز نیز مسلمانان باید همچون گذشته در مقابل استکبار جهانی ایستاده و از نفوذ آنها در عرصه های مختلف کشورهای اسلامی جلوگیری کنند.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی با اشاره به اصل تسلیم ناپذیری انقلاب اسلامی، گفتند: مستکبران بدانند اگر ما را تحریم کنند ما اهل رمضان هستیم و اگر بخواهند با ما بجنگند بدانند ما اهل عاشورایم.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین