کد خبر: 77180256
تاریخ انتشار: شنبه 22 آبان 1395
خانه » سایت های خبری » فاطر 24 » روحانی مواضعش را نسبت به آمریکا تند تر کند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
روحانی مطالبه دانشجویان را جدی بگیرد

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

photo_2016-11-12_17-10-38

به گزارش فاطر 24 ، اینکه در انتخابات کشوری دیگر، چه اتفاقی می افتد و چه کسی با چه شرایطی پیروز می شود به خودی خود اهمیتی ندارد، اما آنچه که مهم است و موجب می شود که به این موضوع پرداخته شود تاثیری است که نتایج این انتخابات می تواند بر روی اوضاع و آینده ی کشورمان بگذارد. انتخابات آمریکا انجام شد و نتایجش معلوم شد و دونالد ترامپی ریس جمهور شد که به دلیل مواضعش به او لقب دیوانه داده می شد .ترامپی که این دفعه نه با روکشی مخملی بلکه دستانی چدنی بدون دستکشی مخملی از خود نشان می داد یک جمهوری خواه واقعی، که در این ایام با مواضعش درباره بسیاری از موارد همه شگفت زده کرده بود از صحبت هایش درباره انتخابات و حکومت آمریکا گرفته تا اقتصاد و سوریه و زنان و برجام و...، مردی که نه با محافظه کاری بلکه با صراحت حرفش را می زند او دیگر چون اوباما وعده نمی دهد که دل برخی غرب زده های داخلی را خوش کند از امروز مردم جهان چهره ی واقعی آمریکا را در چهره ی ترامپ خواهند دید.

اما این موارد در آینده ی انتخابات ایران و در بهار ۹۶ چه تاثیری خواهد داشت؟ به نطر می رسد با پایان دوره ی باراک و احتمال عملی تر نشدن وعده های داده شده در برجام و مواضع ضد ایرانی جناب پرزیدنت در قبال ملت ایران پیروز انتخابات در بهار ۹۶ نامزدی خواهد بود که محکم تر در مقابل غرب بایستد و مواضعش قوی تر باشد و بهتر جواب دونالد را بدهد و بدون شک اگر دولت دکتر روحانی بخواهد به حیاتش ادامه دهد باید مواضعش را نسبت به کدخدا تند تر شود و تمام تلاشش را در جهت پاره نکردن برنامه جامع اقدام مشترک توسط ترامپ بکند تا شاید بتواند کمی مقبولیت پیدا کند.

پ.ن۱: با توجه به دشمنی آمریکا با ملت ایران و خوی استکباری آن کشور نتیجه ی انتخابات هر چه می شد تاثیری ندارد زیرا که کشتی و مقصد یکی است و تغییر ناخدا تاثیری  بر سیاست های آن ها نخواهد داشت.

پ.ن۲: آزادی بیان و عدالت حکومت آمریکا با توجه به تعداد آرای بیشتر آن خانم نسبت به آن آقا و در نهایت پیروزی آن آقا در انتخابات به دلیل قوانینشان کاملا مشهود بود.


انتهای پیام / مهدی نصیری

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین