کد خبر: 77602453
تاریخ انتشار: دوشنبه 24 آبان 1395
خانه » سایت های خبری » فاطر 24 » خبر انفجار در کربلا کذب است/ مردم و رسانه ها از دشمن بازی نخورند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

FJ1ti5TFQVf4

به گزارش فاطر 24 ، صبح امروز برخی از رسانه های داخلی به نقل از خبرگزاری فرانسه از انفجار تروریستی در غرب استان کربلا و کشته و زخمی شدن نزدیک به 15 نفر خبر دادند.

این در حالی است که طبق مشاهدات و اطلاعات خبرنگاران مسقر در کربلا این خبر کذب است و انفجار رخ داده حدود 80 کیلومتر با استان کربلا فاصله داشته و در منطقه عین التمر بوده است.

مشاهدات خبرنگاران، در مسیر پیاده روی و کربلا حاکی از آن است که این مناطق در امنیت کامل است و هیچگونه حادثه ای تاکنون رخ نداده است. در همین ارتباط حسین ذوالفقاری رئیس ستاد مرکزی اربعین نیز ضمن تکذیب این خبر تاکید کرده که انفجار رخ داده در 80 کیلومتری کربلا بوده و در منطقه عین التمر به وقوع پیوسته و هیچ گونه خسارتی برای زائران اربعین حسینی کشورمان نداشته و متاسفانه 8 نفر از شهروندان عراقی در این حادثه به شهادت رسیدند.

بر اساس این گزارش، رسانه های داخلی در این مورد خبری را منتشر کرده اند که متاسفانه از چند روز گذشته بسیاری از رسانه های غربی و ضدانقلاب از جمله صدای امریکا و بی بی سی در پی خطرناک جلوه دادن پیاده روی اربعین هستند و این رسانه ها مدام سعی دارند کربلا را ناامن جلوه دهند تا جمعیت کمتری رهسپار زیارت اباعبداالله (ع) شوند. هر چند که این القائات باطل هیچ تاثیری نداشته و هنوز چند روز تا اربعین مانده، انبوه جمعیت در مسیر پیاده روی و کربلا مشاهده می شود.

بر همین اساس طبیعی است که رسانه های داخلی باید با دقت و ظرافت بیشتری چنین اخباری را منتشر کنند و از انتشار اخبار کذب خودداری کنند.


انتهای پیام / نسیم آنلاین

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین