کد خبر: 77807313
تاریخ انتشار: سه شنبه 25 آبان 1395
خانه » سایت های خبری » فاطر 24 » یتیم خانه ایران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
فیلمی که توصیه می شود حتما ببینید؛

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

Kp8WfKW0TOIw

به گزارش فاطر 24 ،  فیلمی در کشور با عنوان یتیم خانه ایران در حال اکران است که عصبانیت انگلیسی ها را برانگیخته است.هولوکاستی  واقعی در ایران که دراین فیلم  نمایش داده می شود.

ابوالقاسم طالبی تلاش کرده است با ساخت این فیلم نسل کشی انگلیسی های خبیث در ایران را به تصویر بکشد. در این تصویر سازی دقت شده است تا مردم از جنایات این استعمار پیر و مکار مطلع گردند.

هر چند که این فیلم مجوز اکران داشت ولی چرایی تعلل در زمان اکران از جمله سوالاتی بود که ناظران با آن مواجه بودند. همچنین شنیده ها حاکی از آن است که انگلیسی ها و نزدیکان آن ها در کشور پخش این فیلم را عامل تیره شدن مجدد روابط ایران و انگلیس توصیف کرده اند.

گفتنی است نسل کشی و متلاشی کردن جمعیت ایران توسط انگلیسی ها با هدف حفظ سلطه و کنترل هرچه بیشتر استعمار گر پیر بر کشورمان صورت گرفت.در این حالی است که خیانت  روشنفکران در آن برهه تاریخی، در این فیلم به خوبی نمایش داده شده  است . مجموعه فعالیت هایی که هم اکنون نیز توسط این طیف به اصطلاح روشن فکر دنبال می شود.

کارگردان یتیم خانه ایران سناریو رامتکی به  اسناد تاریخی معتبر توصیف کرده است. در این اسناد که از وزارت امور خارجه آمریکا بدست آمده است؛در اثر قحطی 100 سال پیش در ایران نیمی از جمعیت  کشور کشته شدند.بر اساس این اسناد تلفات ایران در سال های قحطی، بین 8 تا 10 میلیون نفر بوده است.

تاریخدانان دلایل بروز قحطی و مرگ در ایران را موارد زیر برشمرده اند:

-ورود قوای نظامی انگلیس به ایران

-خرید ذخائر غلات ایران توسط نیروهای انگلیسی

-عدم صدور مجوز غله به ایران

-ممانعت از واردات غله از عراق و .... به ایران

-سوزاندن انبارهای غله ایران توسط انگلیسی ها

-شیوع بیماری های مرگبار مانند وبا در ایران


انتهای پیام / زهرا احمدی

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین