کد خبر: 78059759
تاریخ انتشار: پنجشنبه 27 آبان 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - ایرانگردی ، ایرانشناسی » ابزار سفر: گرین ترولر؛ بهترین ظرف نگهدارنده سفری
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - ایرانگردی ، ایرانشناسی:

آکاایران: مقاله مرتبط:

  • ابزار سفر: کتابی از جنس ادویه

گرین‌ترولر (مسافر سبز) به دنبال طراحی ظروف و ابزاری است که به بهترین نحو ممکن جابه‌جایی موادغذایی و انواع نوشیدنی را برای آنهایی که زندگی پرمشغله‌ای دارند فراهم می‌کنند. 

,ابزارسفر,تجهیزات سفر,لوازم سفر,[categoriy]

ابزار سفر: گرین ترولر؛ بهترین ظرف نگهدارنده سفری

ابزار سفر: گرین ترولر؛ بهترین ظرف نگهدارنده سفری -آکاابزارسفر,تجهیزات سفر,لوازم سفر,ظرف نگهداری,ظرف غذا,ظرف مسافرتی

آکاایران: ابزار سفر: گرین ترولر؛ بهترین ظرف نگهدارنده سفری

اگر در ماجراجویی بعدیتان یکی از ظروف گرین‌ترولر را با خود به همراه داشته باشید، متوجه خواهید شد که چه‌قدر این ظرف مفید و کاربردی است: نه تنها از خوراکی و نوشیدنی‌ها به خوبی نگهداری می‌کند و مانع از ریختن مایعات به بیرون از ظرف می‌شود و از ورود قطرات باران و یا آب به درون ظرف جلوگیری می‌کند، بلکه می‌توان از آن به‌عنوان جعبه کمک‌های اولیه یا حتی برای نگهداری وسایل کودک و هر چیزی که نیاز به مراقبت داشته باشد استفاده کرد. احتمالا پس از تهیه یکی از این ظروف، چنان رضایت شما را جلب خواهد شد که از خود می‌پرسید، چرا پیش‌ از این چنین ظرفی ساخته نشده بود؟

در ابتدای امر، شاید، باز و بسته کردن آن به نظرتان مثل یک پازل پیچیده باشد، اما وقتی قلق کار را در دست گرفتید، همه چیز آسان خواهد شد. این ظرف جایگزین مناسبی برای بسیاری از ابزار و لوازمی است که پیش از این، روزانه استفاده می‌کردید. گرین ترولر را می‌توانید به وقت کوه‌نوردی، لب دریا یا حتی وقتی به محل کار می‌روید همراه خود داشته باشید. دیگر نیازی نیست وقتی به پیک نیک و گشت‌وگذار می‌روید، نگران پسماند غذا یا ظروف یکبار مصرفی باشید که طبیعت را آلوده می‌کنند. همچنین، اگر وقتی به رستوران می‌روید، از غذایتان چیزی باقی می‌ماند، می‌توانید باقی مانده غذای خود را درون این ظرف همراه خود ببرید. 

همین امروز، می توانید با پرداخت ۳۵ دلار صاحب یک گرین‌ترولر شوید، یا منتظر ورود این ظرف کاربردی به بازار ایران بمانید. خرید

ابزار سفر دوشنبه‌ها و چهارشنبه‌ها، ساعت ۱۱:۵۹ شب در آکا ایران منتشر می‌شود. برای دیدن سایر مقالات این مجموعه به صفحه‌ی اختصاصی ابزار سفر در آکا ایران مراجعه کنید.

توصیه های سفر -

ابزار سفر: گرین ترولر؛ بهترین ظرف نگهدارنده سفری

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین