کد خبر: 79031155
تاریخ انتشار: دوشنبه 01 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - ایرانگردی ، ایرانشناسی » استارتاپ های جدید، تحولی در دنیای سفر و گردشگری
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - ایرانگردی ، ایرانشناسی:

آکاایران: مقاله‌های مرتبط:

  • چگونه از گجت های مخصوص سفر استفاده کنیم
  • این ۵ سایت را برای سفرهای بعدیتان بوکمارک کنید

در این مقاله با پنج استارتاپ از گوشه و کنار دنیا آشنا می‌شویم که صنعت سفر و گردشگری را انتخاب کرده‌اند؛ صنعتی روبه‌رشد و درآمدزا که البته باقی ماندن در آن نیاز به تلاش مضاعفی دارد. چرا که رقابت در این بازار شلوغ، بسیار سخت است. این استارتاپ‌ها نیز در کنار ایده‌های خوب نقاط ضعفی نیز دارند که برای باقی ماندن در بازار رقابت باید در پی اصلاح و بهبود آنها باشند.

,استارتاپ,استارتاپ سفر,معرفی سایت,[categoriy]

استارتاپ های جدید، تحولی در دنیای سفر و گردشگری

استارتاپ های جدید، تحولی در دنیای سفر و گردشگری -آکااستارتاپ,استارتاپ سفر,معرفی سایت,سایت رزرو هتل,سایت گردشگری,رزرو آنلاین

آکاایران: استارتاپ های جدید، تحولی در دنیای سفر و گردشگری

یکی از این استارتاپ‌ها، FindMyStay  است؛ پلتفرمی برای حراج اتاق‌های هتل‌ها در هند. این پلتفرم در حدود ۲۰۰۰ هتل در بیش از ۴۰ شهر هند را پوشش می‌دهد و مدعی است که حدود ۳۰ درصد از هزینه‌های مسافران برای رزرو اتاق را کاهش می‌دهد.

  • با استفاده از این پلتفرم، مسافران گرچه اتاق را با قیمت پیشنهادی خودشان رزرو می‌کنند اما هنوز مایل‌اند قیمت‌ها را مقایسه کنند. امکان مقایسه‌ی قیمت‌ها با سایت‌های معروف و بزرگ رزرو اتاق هتل، می‌تواند نکته‌ای مثبت در تجربه‌ی کاربری این سایت باشد.

Lucid Travel یک سایت رزرو گروهی برای دانشجویان است و مقاصد مختلفی در سراسر ایالات متحده، اروپا و آمریکای لاتین را پوشش می‌دهد.

  • مسلما چنین استارتاپی می‌تواند بسیار موفق باشد چرا که دانشجویان زیادی دوست دارند تعطیلات را گروهی سفر کنند. اما باید دید که قیمت‌ها و پکیج‌های ارائه شده، مناسب زندگی دانشجویی هستند یا خیر.

Sweet Inn استارتاپی است که اماکن اقامتی و آپارتمان‌هایی را در اروپا مدیریت می‌کند و در اختیار مسافران می‌گذارد.

  • از آنجایی که سایت‌های بزرگتر و شناخته‌شده‌تری برای این منظور وجود دارد، به نظر می‌رسد که رقابت در این بازار برای استارتاپ‌های نوپا، کاری بسیار سخت باشد. راضی کردن مشتریان به این که محصولی که ارائه می‌شود با انواع مشابه، تمایز دارد، کار دشواری است که این استارتاپ باید در جهت آن قدم بردارد.

SuiteStory استارتاپی است که تخفیف‌هایی برای سوییت‌های هتل‌های سراسر دنیا، در اختیار مسافران می‌گذارد.

  • گرچه سوییت‌ها در برخی از بازارهای هدف، بسیار ضروری و معمول هستند اما با روند بدتر شدن شرایط اقتصادی مسافران، سوییت‌ها در بسیاری از مواقع یک اقامتگاه لوکس به شمار می‌روند و به اندازه‌ی کافی مشتری ندارند.

استارتاپ Outsite  به افراد کمک می‌کند تا از راه دور کار کنند. این استارتاپ افرادی را هدف قرار داده است که به لحاظ موقعیت مکانی، مستقل هستند و تیم‌های راه دور و برنامه‌ی انعطاف‌پذیر دارند.

  • امروزه شرکت‌های زیادی به دنبال این هستند که کارمندان را برای مدتی به خارج از محیط اداره بفرستند. آنها تمایل دارند این فرصت را به کارمندان بدهند تا هم‌زمان هم کار کنند و هم به سیر و سیاحت بپردازند. اما چند کارفرما وجود دارد که کارمندش را برای مدت یک سال به سفر بفرستند؟ گرچه با پیشرفت‌های فناوری، این مسئله بعید به نظر نمی‌رسد و کسب‌و‌کاری قابل اطمینان است اما هنوز آن طور که باید، در بین شرکت‌ها رایج نیست.

توصیه های سفر -

استارتاپ های جدید، تحولی در دنیای سفر و گردشگری

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین