کد خبر: 79560505
تاریخ انتشار: پنجشنبه 04 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » فاطر 24 » شهرداری ارومیه مقابل شهرداری اراک پیروز شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
سوپر لیگ والیبال ایران؛

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

خبر شهرداری ارومیه - شهرداری اراک ارومیه

به گزارش  فاطر24 ، در هفته هشتم لیگ برتر والیبال و در سالن ۶هزار نفری غدیر ارومیه که هواداران عنوان دورنالار یوواسی را بر آن نهاده اند ،  تیم شهرداری ارومیه موفق شد در ۳ ست پیاپی شهرداری اراک را شکست دهد.

خبر شهرداری ارومیه - شهرداری اراک ارومیه

در این دیدارشهرداری ارومیه در هر سه ست و با امتیازهای ۲۵-۱۲، ۲۵-۲۰ و ۲۵-۲۰ میهمان خود را با شکست بدرقه کرد.

خبر شهرداری ارومیه - شهرداری اراک ارومیه

حواشی قبل از بازی:

درابتدای مسابقه بخاطر درگذشت سلیم موذن زاده اردبیلی مداح اهل بیت و جعفر الماسی پیشکسوت فوتبال ارومیه بایک دقیقه تاخیرآغاز شد، این تاخیر بایک دقیقه سکوت همراه بود.

 

خبر شهرداری ارومیه - شهرداری اراک ارومیه

یوبومیرتراویسا سرمربی شهرداری ارومیه در نشست خبری پس از بازی گفت: تیم مشکلات زیادی از قبیل   از عدم تامین نیازهای سخت افزاری تا مصدومیت و بیماری بازیکنان اصلی را درون خود دارد ولی با این حال تیم روز بروز به هماهنگی مناسب و آن چیزی که مد نظر خود داریم نزدیک می شود.

وی افزود: فلسفه من طوریست که ابتدا یک تیم کامل آماده و محیا شود و سپس تفکرات مدنظر به بقیه بازیکنان انتقال پیدا کند و اعتقاد دارم نیم فصل نخست برای هماهنگی بازیکنان اصلی با تفکرات مدنظر مربی است.

خبر شهرداری ارومیه - شهرداری اراک ارومیه

تراویسا گفت: با این حال برخلاف آن چیزی که در ابتدای فصل همزمان با بسته شدن قرارداد قولش را داده بودند ولی تاکنون به آن عمل نشده اگر بتوانیم خود را باور کنیم و بازیکنان، تفکر خود را وقف تیم کنند و مصدومیت ها نیز برطرف شود میتوان این تیم را در دیدار های پایانی دید.

همچنین علی نقدی سرمربی شهرداری اراک با تبریک به تیم میزبان گفت: امروزعملکرد خوبی نداشتیم و از شرایط آرمانی خود دور بودیم .وی تصریح کرد  البته عدم باور ذهنی بازیکنانم نیز در این نتیجه بی تاثیر نبود.

وی اضافه کرد: تیمی که ما داریم و برنامه ای که در حال حاضر بر مبنای آن در لیگ حضور پیدا کرده ایم، برای تیم داری در سطح اول والیبال کشور برای سالیان بعد است.

خبر شهرداری ارومیه - شهرداری اراک ارومیه


انتهای پیام / چ

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین