کد خبر: 79751422
تاریخ انتشار: جمعه 05 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - ورزشی » دلایلی که به ورزش حساسیت دارید
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - ورزشی:

,درمان کهیر, کهیر, کهیر پوستی,[categoriy]

دلایلی که به ورزش حساسیت دارید

درمان کهیر, کهیر, کهیر پوستی, کهیر مزمن, بیماری کهیر, علت کهیر زدن, کهیر زدن, کهیر و درمان آن, علائم کهیر, علت کهیر زدن پوست, درمان کهیر پوستی, بیماری کهیر پوستی, کهیر کولینرژیک, کهیر شدید

آکاایران: دلایلی که به ورزش حساسیت دارید

آکاایران آنافیلاکسی بر اثر ورزش نوعی از کهیر شدید است که به خاطر ورزش ایجاد می شود‎

 

به گزارش آکاایران آنافیلاکسی بر اثر ورزش نوعی از کهیر شدید است که به خاطر ورزش ایجاد می شود. علاوه بر کهیر این افراد ممکن است دچار تنگی نفس، مشکلات گردش خون ( احساس سبکی سر، فشارخون پایین ) و علائم مربوط به مشکلات دستگاه گوارش ( حالت تهوع، استفراغ و اسهال ) شوند.علائم می تواند چند دقیقه بعد از آغاز ورزش با خستگی، گرما، خارش و قرمزی شروع شود. اگر ورزش ادامه یابد کهیرها نمایان شده و می تواند همراه با تورم در صورت، لب ها، چشم ها و گلو باشد و در نهایت به آنافیلاکسی برسد.
کهیر کولینرژیک
کهیر کولینرژیک نوعی شدید از کهیر است که بر اثر افزایش دمای بدن ایجاد می شود. کهیرها بر اثر هر نوع افزایش دما، مانند دوش آب گرم، ورزش، غذاهای تند یا خوابیدن زیر پتوی زیاد در شب، ظاهر می شوند. احساساتی شدن زیاد نیز می تواند در افراد حساس باعث کهیر کولینرژیک شود.
کهیرها بسیار ریز هستند، حتی کوچک تر از جای نیش پشه. آن ها ممکن است گروهی کنار هم یا به شکل تکی ظاهرشده و به تدریج بزرگ تر شوند. اغلب کهیر کولینرژیک همراه با علائم شدیدتری خواهد بود، مانند علائم آسم یا فشارخون پایین.
آسم ورزش
بیشتر بیماران مبتلا به آسم با ورزش علائمشان تشدید می شود. آسم شامل التهاب در مسیرهای هوایی بدن است که می تواند روی بافت ماهیچه های نرم اطراف مسیر عبور هوا اثر گذاشته و باعث پیدایش علائم شود. محرک های آسم می توانند قرارگیری در معرض مواد حساسیت زا، سرما و هوای خشک، ورزش، استرس، رفلاکس اسید معده و عفونت های ویروسی باشد.
ورزش درمانی ، درمان با ورزش - آفتاب

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین