کد خبر: 80023493
تاریخ انتشار: شنبه 06 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » فاطر 24 » چرایی حرکت های موفق / شکرگزاری مسئولان چگونه می توانست باشد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
حرکت های مردمی موفق و روش های شکرگزاری آن + گرافیک

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

به گزارش فاطر 24 ، رهبر انقلاب در دیدار با بسیجیان تسخیر لانه جاسوسی ، راهپیمایی 13 آبان و پیاده روی اربعین را از جمله حرکت های موفق مردمی برشمرد . رهبر انقلاب همچنین اعتکاف  و نه دی و نیز انقلاب اسلامی خصوصا حد فاصل 56 تا 57 را از دیگر نمونه ها موفق حرکت مردمی برشمرد .

رهبری مهمترین ویژگی این حرکت ها را عدم نیاز به تبلیغات بر شمرد و وجود حمایت ویژه خداوند متعال را در این حرکت ها متذکر شد. رهبری لازمه این نوع الطاف الهی را شکرگذاری  توصیف کرد . البته ایشان این شکرگزاری را نه صرفا زبانی بلکه با رفتار لازم بر شمرد و تصریح کرد چنانچه مردم و مسئولان شکرگزار  این الطاف خداوندی نباشند این نعمت از بندگان دریغ خواهد شد.

رهبر انقلاب آسان کردن مسائل را یکی از این شکرگزاری ها  برشمرد . از جمله این آسان کردن تسهیل در عبور و مرور در مرز ، کاهش هزینه ها از جمله ویزا و بیمه و در نهایت مقرراتاست . همچنین می توان با رایزنی بهتر و بیشتر با طرف عراقی از برخی موارد در مرزهای عراق اجتناب شود.

حمایت از موکب های مردمی نیز از جمله تسهیلاتی است که دولت می توانست اعمال کند . این تسهیلات می توانست شامل هدایت امکانات دولتی به بخش مردمی باشد تا بدینوسیله بازدهی افزایش یابد . رایزنی با مسئولان عراقی جهت حل مشکلات زیاد این موکب ها در عراق هم از دیگر حمایت ها می توانست باشد .

به همین مناسبت طرح گرافیکی زیرکه توسط مجتمع فرهنگی دیجیتال شهید باکری آماده شده است،  ارائه می شود.

326680_9234

جهت دریافت با کیفیت عکس اینجا را کلیک کنید.


انتهای پیام / ص

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین