کد خبر: 80187578
تاریخ انتشار: یکشنبه 07 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » فاطر 24 » تفکرات بسیجی در عرصه ی اقتصادی نهادینه شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
حجت الاسلام قریشی:

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

ir92bGrm0mdZ

 

به گزارش فاطر 24 ،  حجت الاسلام سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ی مردم ارومیه جمعه ۵ آذرماه،در خطبه های این هفته ی نماز جمعه بیان کرد: با توجه به اینکه در نظام اسلامی پایگاه اصلی نظام و حکومت را مردم تشکیل می دهند از این رو باید مردم و آحاد مختلف جامعه در تمامی عرصه ها حضوری فعال و پویا داشته باشند.

 

وی ادامه داد: شرکت مردم در تمامی عرصه ها برای نشان دادن قدرت و اقتدار کشور به جهانیان و دشمنان اسلام است که این خود یک مسئله ای است که در روح و افکار ما نهفته است.

حجت الاسلام قریشی با اشاره به تشکیل بسیج ۲۰ میلیونی بسیج با فرمان امام راحل گفت: هدف از تشکیل این نهاد مقدس و به فرموده ی امام راحل لشکر مخلص خدا آمادگی جامعه ، مردم و مسئولان در برابر توطئه های شوم دشمنان در هر زمان است.

وی ادامه داد: اکنون دیگر کشورهای اسلامی از جمله عراق، سوریه و یمن با الهام از تشکل بسیج کشور ما، این نهاد مقدس را در کشورهای خود تشکیل داده و با توسل به این نیروها با تکفیری ها و سلفی ها و ایادی استکبار در کشورهایشان مقابله می کنند.

خطیب جمعه ی ارومیه با اشاره به پیاده روی عظیم اربعین گفت: کسانی که این رویداد بزرگ تاریخی را به سخره می گیرند به حق دین را نشناخته اند زیرا این پیاده روی عظیم تاریخی یکی از شعائر بزرگ الهی است.

وی از سخره گرفتن این پیاده روی بزرگ توسط بعضی از اشخاص انتقاد کرد و گفت:  چرا این افراد و اشخاص در زمان فراهم شدن کارهای عبث و بیهوده در کشور و سطح اجتماع که سبب سست شدن و تزلزل پایه های نظام و خانواده ها اعتراضی نمی کنند؟

خطیب جمعه ی ارومیه به پخش اکاذیب و شایعات در فضای مجازی اشاره کرد  افزود: اشخاصی که به این کار ها روی آورده و با آبروی مومنی بازی می کنند به وجدان خود باز گردند آیا دوست دارند که با  خود آن ها هم این چنین بازی شود؟


انتهای پیام / ایکنا

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین