کد خبر: 80472427
تاریخ انتشار: سه شنبه 09 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - ایرانگردی ، ایرانشناسی » ابزار سفر: کمربند هوشمند با سگکی از جنس فلش مموری
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - ایرانگردی ، ایرانشناسی:

آکاایران: مقاله مرتبط:

  • ابزار سفر: کمربندی که شما را در طول مسیر هدایت می کند

فلش مموری از آن دسته وسایلی است که فضای زیادی را اشغال نمی‌کند و به همراه داشتن آن چندان هم دشوار نیست، اما گم شدن احتمالی فلش مموری یکی از دغدغه‌های مهمی است که اغلب به سراغ افراد می‌آید.

توکافلش

ابزار سفر: کمربند هوشمند با سگکی از جنس فلش مموری

ابزار سفر: کمربند هوشمند با سگکی از جنس فلش مموری -آکاابزار سفر,تجهیزات سفر,لوازم سفر,فلش مموری,فلش مموری توکافلش

آکاایران: ابزار سفر: کمربند هوشمند با سگکی از جنس فلش مموری

اما اگر به جای فلش‌های معمولی یک توکافلش (TokaFlash) به همراه داشته باشید، بدون شک، اوضاع فرق خواهد کرد. چون توکافلش یکی از بهترین فلش مموری‌هایی است که تا به حال دیده‌اید ـ فلشی که به آسانی می‌شود آن را روی کمربند نصب کرد.

 به این شکل، همیشه به فلش خود دسترسی خواهید داشت، بدون اینکه کوچکترین فضایی را در میان لوازم سفر اشغال کرده باشد. هدف از ساخت چنین وسیله‌ای، تنها، افزایش راحتی و آسایش افراد برای انتقال داده‌ها و اطلاعات است.

اگر قصد انتقال اطلاعات از تلفن همراه به کامپیوتر را داشته باشید، استفاده از توکافلش آسان‌ترین و مطمئن‌ترین راه است. توکافلش به سیستم ارتباطی وایرلس هم مجهز است و از این بابت کارکردن با توکافلش راحت‌تر هم شده است.

 وقتی کارتان با فلش مموری تمام شد، می‌توانید آن را نزدیک جایگاه سگگ کمربند ببرید و گیره آن را رها کنید. ۸ آهنربا نئودیمیم باعث کشیده شدن فلش به سمت کمربند می‌شوند و فلش مموری شما را در جای مناسب ثابت نگه می‌دارند.

دانلود 360P | دانلود 720P

ابزار سفر دوشنبه‌ها و چهارشنبه‌ها، ساعت ۱۱:۵۹ شب در آکا ایران منتشر می‌شود. برای دیدن سایر مقالات این مجموعه به صفحه‌ی اختصاصی ابزار سفر در آکا ایران مراجعه کنید.

توصیه های سفر -

ابزار سفر: کمربند هوشمند با سگکی از جنس فلش مموری

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین