کد خبر: 81401383
تاریخ انتشار: شنبه 13 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » فاطر 24 » احزاب آمریکا همه علیه ایران متحد هستند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
استواری دشمن در باطل خود

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

ZKq1JWanaAy1

به گزارش فاطر  24، حجت الاسلام سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه مردم ارومیه ظهر امروز 12 آذرماه،در خطبه های نماز جمعه ی این هفته با اشاره به اینکه اعتماد به آمریکا اشتباه محض است بیان کرد: با توجه به اینکه آمریکا همواره در صدد براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی با طرح برنامه ها و توطئه ها است اعتماد به این کشور اشتباه محض بوده و ضربه ی محکمی به نظام وحکومت است.

حجت الاسلام قریشی غرب و آمریکا را به ماجرای وساطت حسنین(ع) برای بخشش مروان در جنگ صفین نسبت داد و اظهار کرد: همانطور که حضرت علی(ع) در جنگ صفین به توبه ی مروان بن حکم اعتنایی نکرد و حسنین را از وساطت منع کردند امروز نیز آمریکا و غرب در این منظور بوده و به آنها هیچ گونه اعتمادی نمی توان کرد.

وی گفت: دشمنی های این جنایتکار  همواره بوده و بعد از پیروزی انقلاب نیز با هدف تضعیف روحیه ی جوانان انقلابی که در راه پیشبرد اهداف و آرمان های امام راحل و شهدا قدم نهاده اند، بیشتر شده است.

خطیب جمعه ی ارومیه با اشاره به تمدید 10 ساله تحریم ها افزود: آمریکا با تمدید 10 ساله تحریم ها نقض برجام را عملی کرده و اثبات کرد که تمامی احزاب فعال در این کشور از جمله جمهوری خواهان و دمکرات ها دشمنان سر سخت ایران و انقلاب هستند.

امام جمعه ی ارومیه افزود: اکنون در این برهه از تاریخ جوانان نسل جدید با تاسی از روحیه ی جهادگرانه و فرهنگ ایثار و شهادت جنگ تحمیلی، در خارج از مرزهای این مرزوبوم برای دفاع از حریم و حرم اهل بیت(ع) در کشورهای عراق و سوریه در حال مقابله با نیرو های تکفیری و داعش هستند.

وی ادامه داد: اگر توان حضور در جبهه های مقاومت و همکاری با نیروهای حزب الله را نداریم می توانیم همانند دوران دفاع مقدس از عوامل پشتیبانی و تدارکات بوده و نیازهای اساسی نیروهای مقاومت را تامین کنیم.


انتهای پیام / زهرا احمدی

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین