کد خبر: 81795541
تاریخ انتشار: دوشنبه 15 آذر 1395
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » آیت الله العظمی نوری همدانی : مسوولان در برابر نقض برجام اقدام عملی انجام دهند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حضرت آیت الله العظمی حسین نوری همدانی مدظله العالی امروز در ابتدای درس خارج فقه در مسجد اعظم تمدید تحریم ها علیه جمهوری اسلامی را نقض آشکار برجام دانستند و با تاکید بر لزوم اقدام و واکنش عملی مسوولان در برابر این بدعهدی، خوش خیالان را به مطالعه تاریخ جنایات آمریکا علیه ملت ایران توصیه کردند.

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

معظم له با قدردانی از حضور گسترده و باشکوه مردم در همایش بزرگ اربعين و تبیین پیام های حضور مردم در این کنگره بزرگ ، گفتند: این حضور نشان داد که فرهنگ اهل بیت(ع) است که مي تواند بشریت را به سعادت برساند و موجب مجد و عظمت مسلمانان شود. ایشان افزودند: پیام مهم دیگر حضور مردم در اربعين این است که جهانیان بدانند مبارزه با ظلم و ظالم و استکبار و استعمار و همچنین دفاع از مظلوم که محور حرکت انبیاء و ائمه معصومین(ع) بوده همچنان ادامه دارد.

مرجع عالیقدر در بخش دیگری از سخنان خود تمدید تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران از سوی آمریکا را محکوم نمودند و اظهارداشتند: طبق نظر کارشناسان و صاحب نظران این مصوبه نقض صریح برجام است.توقع ما از مسؤولان این است که در برابر این بدعهدی و عمل زشت آمریکا سریعاً اقدام عملی انجام دهند.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی دروغ، فریب، بدعهدی و نیرنگ را در ذات آمریکایی ها دانستند و گفتند: ملت ایران سال ها است که با خوی فریبکاری و خباثت آمریکایی ها آشنا هستند و این دولت جنایت کار لحظه ای از حیله گری و خصومت علیه جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران دست بر نداشته است.

معظم له خوش خیالان و خوش بینان به غرب و آمریکا را به مطالعه تاریخ جنایات آمریکا علیه ملت ایران توصیه کردند و ادامه دادند : آمریکا همان آمریکا با همان سیاست های کینه توزانه و خصمانه علیه جمهوری اسلامی ایران است؛ پس هیچ وقت قابل اعتماد نیست.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی خاطرنشان کردند : همه بدانند که آمریکا با همین سیاست فریب و بیدار شدن مردم کشور های جهان هیمنه دروغینش شکسته و روز به روز بر نفرت مردم دنیا از آمریکا اضافه می شود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین