کد خبر: 81884220
تاریخ انتشار: دوشنبه 15 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - ورزشی » راهکارهای افزایش مدت زمان پیاده روی روزانه
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - ورزشی:
,[categoriy]

راهکارهای افزایش مدت زمان پیاده روی روزانه

راهکارهای افزایش مدت زمان پیاده روی روزانه -آکاراهکارهای افزایش مدت زمان پیاده روی روزانه -آکا

آکاایران: راهکارهای افزایش مدت زمان پیاده روی روزانه

آکاایران: چگونه بیشتر پیاده روی کنیم؟

 

راهکارهای افزایش مدت زمان پیاده روی روزانه را در ادامه این پست سایت سماتک بیان خواهیم کرد. پیاده روی سلامت بدن انسان به خصوص سالمندان را تضمین می نماید و اگر می خواهید سالم بدانید بهتر است مدت زمان پیاده روی را افزایش دهید.

 

به گزارش آکاایران: پیاده روی تاثیرات مثبت زیادی بر روی سلامتی دارد. کاهش احتمال بیماری های قلبی و دیابت یکی از اصلی ترین فواید پیاده روی است.

 

بررسی های محققان آلمانی نشان داده است که ۲۵ دقیقه پیاده روی می تواند ۳ تا ۷ سال عمر را افزایش دهد. نیازی نیست که ورزشکار ماراتن یا بدنسازی باشید تا از فواید ورزش بهره ببرید. با آمادگی جسمانی عادی و کمبود وقت نیز می توانید پیاده روی را در برنامه خود بگنجانید.

 

نکات زیر می تواند به انجام پیاده روی در برنامه روزانه کمک کند:

۱- جلسات پیاده روی را کوتاه تر کنید:

اگر برنامه ورزشی پیچیده ای دارید و نمی توانید در روز ۲۰ دقیقه ورش کنید پیاده روی را در جلسات کوتاه تری انجام دهید. برای مثال ۱۰ دقیقه بعد از غذا پیاده روی کنید و ۱۰ دقیقه دیگر در زمانی که فرصت دارید، قدم بزنید. این نوع ورزش نیز می تواند مفید باشد.

 

۲- راه های طولانی تر را انتخاب کنید:

در پیاده روی های روزانه حتی برای انجام دادن کارهای عادی راه های طولانی تر را انتخاب کنید. برای مثال اگر می خواهید، خرید کنید مغازه دورتر را انتخاب کنید.

 

۳- پیاده روی کنید و حرف بزنید:

هنگامی که با تلفن صحبت می کنید یا می خواهید با شخصی ملاقات داشته باشید و در حال حرکت پیاده روی کنید. به جای اینکه برای صحبت کردن دور میز بنشینید با هم پیاده روی و صحبت کنید.

 

۴- برای خود همراه پیدا کنید:

بررسی ها نشان داده است که داشتن یک همراه در ورزش اعتماد به نفس را افزایش می دهد و باعث می شود که زمان ورزش کردن طولانی تر شود. این کار پشتکار و ورزش را افزایش می دهد.

 

۵- همیشه آماده باشید:

معمولا در طول روز اوقات فراغت پیدا می شود. با این حال افراد در این زمان آمادگی ورزش کردن را ندارند. در این زمان داشتن کفش مناسب می تواند به خود کمک کند. سعی کنید همیشه در محل کار خود و در خانه لباس و کفش مناسب داشته باشد تا در زمان فراغت پیاده روی کنید.

 

راهکارهای افزایش مدت زمان پیاده روی روزانه

تاریخچه و معرفی ورزش ها -

راهکارهای افزایش مدت زمان پیاده روی روزانه

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین