کد خبر: 81888592
تاریخ انتشار: دوشنبه 15 آذر 1395
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - ایرانگردی ، ایرانشناسی:
,[categoriy]

راهنمای سفر به ترکیه

راهنمای سفر به ترکیه -آکاراهنمای سفر به ترکیه -آکا

آکاایران: راهنمای سفر به ترکیه

آکاایران: راهنمای سفر به ترکیه

 

سفر به ترکیه برای بسیاری از ما رویای دست یافتنی است و اگر شما قصد سفر به کشور ترکیه را دارید بهتر از قبل از اقدام به تهیه بلیط هشدارهای جدی را که در ادامه بیان شده است مد نظر قرار دهید.

 

ضرب و شتم مسافران ایرانی برای اخاذی

به گزارش آکاایران: سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکارا نظر به اتفاق ناگواری که برای یک ایرانی در استانبول افتاد به مسافران عازم به این کشور هشدار داد.

 

در اطلاعیه سفارت ایران در ترکیه آمده است:

نظر به وقوع برخی حوادث ناگوار برای هموطنان، با تاکید در مورد اهمیت رعایت مقررات وضعیت فوق العاده در جمهوری ترکیه ، مجددا توصیه می گردد در صورت اقامت و یا ضرورت انجام مسافرت، با دقت نظر و توجه نسبت به هشدار های نمایندگی و سرکنسولگری های جمهوری اسلامی ایران درترکیه و نیزدستگاه های ذیربط کشور میزبان، از حضور در اماکن پر ازدحام و نامطمئن اکیدا خودداری فرمایند.

 

لازم به یادآوری است 2 گردشگر ایرانی توسط 6 شهروند ترکیه در محله فاتح استانبول مورد ضرب و شتم قرار گرفتند که یکی از آنها کشته شد.

 

چند شهروند ترک، عده ای از گردشگران ایرانی را به مراکز تفریحی برده اما با فریب آنها قصد اخاذی مبلغ زیادی از آنها را داشته اند. این موضوع باعث درگیری و ضرب و شتم میان آنها شده است.

 

در نتیجه این درگیری، مهاجمان 2 گردشگر ایرانی با نامهای اختصاری ح. ک 40 ساله و پ.م 29 را با چاقو مورد ضرب و شتم قرار داده اند. مجروحان فورا به بیمارستان منتقل شده اما یک نفر از آنها به علت شدت جراحات جان باخته است.پلیس ضاربان را دستگیر و روانه زندان کرده است. ضاربان از طریق دوربین های مدار بسته شناسایی شده اند.

توصیه های سفر -

راهنمای سفر به ترکیه

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین