کد خبر: 82095908
تاریخ انتشار: سه شنبه 16 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » فاطر 24 » نمایندگان مواضع محکم بگیرند / مردم همچنان صبر کرده اند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

nqHu0PYbAXDY

به گزارش فاطر 24 ، بر همگان واضح است که نمایندگان باید با بیان دغدغه های مردم و تصویب و اصلاح قوانین  به مردم  خدمت کنند . همچنین باید با اعمال نظارت خود سایر قوای کشور را از انحراف و یا سستی و قصور نهی کنند. انها باید با در نظر گرفتن منافع ملت به جای منافع عمدتا شخصی خود  آنیده کشور را در مسیر درست هدایت کنند.

اما برخی از  وکلای ملت وکیل الدوله شده اند . نمایندگانی  که موقعیت سیاسی خود را در حمایت از جریان اشرافی و زیانکاری می بینند که از 92 تا کنون هرچه بیشتر در کشور ریشه دوانده است .

نماینگان مجلس که با اظهاراتی سست در مورد مواضع محکم ، راه را برای پیاده نظام های دشمن در کشور رایجاد کنند تا در نهایت در بدیهی ترین مسائل کشور تشکیک راه بیاندازند .

شاید اینکه امروز عده ای در کشور تلاش می کنند تا نقض عهد امریکایی ها را ماست مالی کنند نیز از این دست اقدامات و مواضع برخی  حضرات است.

استفاده از کلمات با بار معنایی سبک تلاش برای باز کردن راه فرار برای طرفداران لیبرالیسم در کشور  شاید بزرگترین ظلمی است که برخی منتخبین ملت به نام ملت و در حق مردم انجام می دهند .

در حالی که کلمات و سخنان نمایندگان خصوصا نمایندگان مجلس  در کشور و  استان به  شدت در دید مردم است  باید دید گفتمان حداقلی در رابطه با امریکا در نهایت چه گونه نسبت به نقض عهد امریکایی ها واکنش می دهند .


انتهای پیام / ص

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین