کد خبر: 82282810
تاریخ انتشار: چهارشنبه 17 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - ایرانگردی ، ایرانشناسی » «مرز مهران» همچنان برای خروج مسدود است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - ایرانگردی ، ایرانشناسی:

آکاایران: سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: مرز مهران همچنان تا اطلاع ثانوی برای خروج زائران اربعین مسدود است و فقط زائران برای ورود به کشور می توانند از این مرز بهره بگیرند.

,[categoriy]

«مرز مهران» همچنان برای خروج مسدود است

«مرز مهران» همچنان برای خروج مسدود است -آکا «مرز مهران» همچنان برای خروج مسدود است -آکا

آکاایران: «مرز مهران» همچنان برای خروج مسدود است

به گزارش آکاایران: حمیدرضا گودرزی درباره آخرین وضعیت بازگشت زائران اربعین حسینی به کشور و شرایط مرز مهران اظهار کرد: وضعیت عبور و مرور در مرزهای سه گانه مناسب است و موج بازگشت زائران نیز آغاز شده که تا پایان هفته ادامه دارد.

وی ادامه داد: تا ظهر امروز شنبه ۲۹ آبان ماه بیش از ۸۵۰ هزار نفر از زائران اربعین حسینی از مرزهای سه گانه وارد کشورمان شده اند و از روزهای آتی رفته رفته بر تعداد زائرانی که به کشور باز می گردند، افزوده خواهد شد.

سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی درباره وضعیت مرز مهران نیز تصریح کرد: مرز مهران همچنان تا اطلاع ثانوی برای خروج زائران اربعین مسدود است و فقط زائران برای ورود به کشور می توانند از این مرز بهره بگیرند.

گودرزی عنوان کرد: خوشبختانه زائران در ساعتهای گذشته همکاری مناسبی در مرز مهران انجام داده اند و به تدریج شاهد خالی شدن محوطه پایانه مرزی از وجود متقاضیان فاقد مجوز سفر و سایر زائران هستیم و در حال حاضر شرایط در این منطقه مساعد است.

وی تاکید کرد: زائرانی که پایانه های مرزی مهران، چذابه و شلمچه را برای بازگشت به کشور انتخاب می کنند باید ضمن مدیریت سفر خود تمامی نکات ایمنی و رانندگی در جاده ها را مورد توجه جدی قرار دهند.

توصیه های سفر -

«مرز مهران» همچنان برای خروج مسدود است

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین