کد خبر: 82282814
تاریخ انتشار: چهارشنبه 17 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - ایرانگردی ، ایرانشناسی » رشد ۲۲ درصدی زائران ایرانی اربعین
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - ایرانگردی ، ایرانشناسی:

آکاایران: رئیس اداره گذرنامه و روادید وزارت امور خارجه با بیان اینکه امسال در ایام اربعین بیش از دو میلیون روادید برای زائران ایرانی صادر شد، گفت: این رقم نشاندهنده رشد ۲۲ درصدی تعداد زائران اربعین حسینی است.

,[categoriy]

رشد ۲۲ درصدی زائران ایرانی اربعین

رشد ۲۲ درصدی زائران ایرانی اربعین -آکا رشد ۲۲ درصدی زائران ایرانی اربعین -آکا

آکاایران: رشد ۲۲ درصدی زائران ایرانی اربعین

به گزارش آکاایران: مجتبی کریمی درباره تعداد زائران اربعین حسینی در سال ۹۵ و میزان روادیدهای صادر شده اظهار کرد: امسال بیش از دو میلیون ویزای اربعین برای متقاضیانی که قصد عزیمت به عتبات عالیات در ایام اربعین را داشتند، صادر شد.

وی ادامه داد: سال گذشته نزدیک به یک میلیون و ۶۰۰ هزار ویزای اربعین حسینی صادر شد و این رقم امسال رشد ۲۲ درصدی پیدا کرد؛ همچنین امسال شاهد افزایش استقبال متقاضیان سفر به عتبات عالیات در اربعین حسینی بودیم.

رئیس اداره گذرنامه و روادید وزارت امور خارجه درباره قیمت ویزاهای اربعین و تغییر آن نسبت به سال گذشته تصریح کرد: امسال تمامی ویزاهای گروهی و انفرادی ۴۰ دلار تعیین شده بود اما سال گذشته قیمت ویزاهای گروهی ۳۰ دلار و انفرادی ۴۰ دلار بود.

کریمی عنوان کرد: امسال اکثریت زائران اربعین حسینی به قانون و دریافت ویزای اربعین توجه جدی کردند و از این قانونمداری آنان قدردانی می کنیم.

توصیه های سفر -

رشد ۲۲ درصدی زائران ایرانی اربعین

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین