کد خبر: 82282817
تاریخ انتشار: چهارشنبه 17 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - ایرانگردی ، ایرانشناسی » شرایط ارائه تسهیلات 1.5 میلیون تومانی عتبات
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - ایرانگردی ، ایرانشناسی:

آکاایران: رئیس سازمان حج و زیارت گفت: ۲۰ درصد از هتل های محل اسکان زائران در عراق که از استاندارد لازم برخوردار نبوده، از چرخه خدمات رسانی به زائران حذف شده است.

به گزارش آکاایران:

,[categoriy]

شرایط ارائه تسهیلات 1.5 میلیون تومانی عتبات

شرایط ارائه تسهیلات 1.5 میلیون تومانی عتبات -آکا شرایط ارائه تسهیلات 1.5 میلیون تومانی عتبات -آکا

آکاایران: شرایط ارائه تسهیلات 1.5 میلیون تومانی عتبات


سعید اوحدی در خصوص ارائه تسهیلات تا سقف یک و نیم میلیون تومانی به سپرده گزاران عمره مفرده در بانک های ملی و ملت گفت: متقاضیان دریافت این تسهیلات، می توانند با مراجعه به سامانه جامع ثبت نام عتبات به نشانی www.atabat.haj.ir از ظرفیت های خالی کاروان های عتبات عالیات مطلع شده و از این تسهیلات بهره مند شوند.

رئیس سازمان حج و زیارت افزود: در صورت بهره مندی متقاضیان سفر زیارتی عتبات از تسهیلات وام ۱۵ میلیون ریالی اولویت آنان برای عزیمت به سفر زیارتی عمره مفرده حفظ خواهد شد و پس از تسویه حساب اقساط تسهیلات، در صورت از سرگیری سفرهای عمره، این عزیزان می توانند به این سفر معنوی اعزام شوند.

اوحدی در خصوص برنامه ریزی برای افزایش کیفی سفرهای عتبات عالیات عنوان کرد: ۲۰ درصد از هتل های محل اسکان زائران در عراق که از استاندارد لازم برخوردار نبوده، از چرخه خدمات رسانی به زائران حذف شده است.

رئیس سازمان حج و زیارت کشورمان در این باره افزود: در راستای تأمین رفاه زائران عتبات، تعداد ایستگاه های پروازی عتبات در کشور ۷۰ درصد افزایش یافته است.

اوحدی در خاتمه با بیان اینکه سفرهای عتبات عالیات در قالب بسته های ۳، ۵، ۷، ۱۰ و ۱۴ روزه انجام می گیرد، اعلام کرد: مشتاقان زیارت عتبات با مراجعه به سامانه www.atabat.haj.ir می توانند در اعزام های این دوره که تا ۲۵ دی ماه ادامه خواهد داشت، ثبت نام کنند.

توصیه های سفر -

شرایط ارائه تسهیلات 1.5 میلیون تومانی عتبات

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین