کد خبر: 83161732
تاریخ انتشار: دوشنبه 22 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - ازدواج » آکاایران: نسخه 5 بلوتوث با سرعت بیشتر آمد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - ازدواج:

آکاایران: نسخه 5 بلوتوث با سرعت بیشتر آمد

نسخه 5 بلوتوث با سرعت بیشتر آمد

نسخه 5 بلوتوث با سرعت بیشتر آمد - نسخه 5 بلوتوث, سرعت نسخه 5 بلوتوث

آکاایران: نسخه 5 بلوتوث با سرعت بیشتر آمد


نسخه 5 بلوتوث عرضه شد که سرعت بسیار بیشتری خواهد داشت.

نسخه 5 بلوتوث عرضه شد

به گزارش آکاایران: با پذیرش استاندارد جدید از سوی گروه موسوم به SIG، نسخه 5 بلوتوث برای توسعه‌دهندگان و سازندگان انواع ابزار الکترونیکی عرضه شد تا بتوان از خانه هوشمند تا ساعت هوشمند را با سرعت و رنج بیشتر از قبل پشتیبانی کرد.

جدیدترین فناوری بی‌سیم که ژوئن امسال رونمایی شد، باهدف اتصال انواع متنوعی از ابزار الکترونیکی تعریف‌شده است تا جایی که می‌توان اسپیکرها، ساعت‌های هوشمند، لامپ‌های هوشمند و بسیاری دیگر از دستگاه‌های متصل با فناوری اینترنت اشیاء را در کنار هم یکپارچه‌سازی کرد.
تمرکز طراحان بلوتوث 5 روی رنج و شعاع دربرگیری و همچنین پهنای باند، سرعت و مدیریت ابزارهای یک خانه هوشمند بوده است تا درنهایت رویای شهر هوشمند را با آن محقق کرد.
در مقایسه با بلوتوث 4.2 این نسخه رنج تا 4 برابر، سرعت دوبرابر تا 2 مگابیت برثانیه، 8 برابر شدن حجم ارسال دیتا را به ارمغان آورده است.
کیفت بالاتر صوت برای اسپیکرهای بلوتوث دار و تداوم اتصال، سرعت بالاتر انتقال دیتا با کمترین زمان انتظار، سرعت بالاتر برای ساعت‌های هوشمند، سازگارتر شدن با اپ ها و سخت‌افزار متنوع، از دیگر مزیت‌های بلوتوث 5 است که 6 ماه آینده به‌طور وسیع روی محصولات جدید می‌نشیند و البته جایگزین 4.2 و 4.1 و 4.0 نخواهد شد، بلکه به استاندارد موجود افزوده می‌شود.
گردآوری:گروه سرگرمی آکا ایران
آکا ایرانentertainment

مقالات اطلاعات عمومی و گوناگون -

نسخه 5 بلوتوث با سرعت بیشتر آمد

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین