کد خبر: 83257908
تاریخ انتشار: دوشنبه 22 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - سلامت » نوشیدنی شگفت انگیز برای داشتن اندام زیبا
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - سلامت:
,تناسب اندام,اندام زیبا,داشتن اندام زیبا,[categoriy]

نوشیدنی شگفت انگیز برای داشتن اندام زیبا

نوشیدنی شگفت انگیز برای داشتن اندام زیبا - آکاتناسب اندام,اندام زیبا,داشتن اندام زیبا,راه های داشتن اندام زیبا,داشتن اندامی زیبا,آب چغندر,فواید آب چغندر

آکاایران: نوشیدنی شگفت انگیز برای داشتن اندام زیبا

آکاایران: داشتن اندام زیبا و رسیدن به آن از آرزو های همه افراد جامعه است. داشتن اندامی زیبا و متناسب تاثیرات بسیار مثبتی را در زندگی فردی و اجتماعی فرد به دنبال دارد. کسی که از اندام زیبایی برخوردار است به طبع از اعتماد به نفس بالایی هم برخوردار است و می تواند به موفقیت های فراوانی دست پیدا کند. در ادامه با دکتر سلام همراه باشید.

مطالعات نشان می دهد که گنجاندن این نوشیدنی در برنامه غذایی باعث می شود که فعالیت های ورزشی برای اندام زیبا نتیجه مثبتی داشته باشد.برای آنکه ورزش کردن و داشتن اندام زیبا برای شما نتیجه داده و از بین نرود، لازم است مصرف این نوشیدنی را در برنامه غذایی خود بگنجانید بر اساس مطالعات جدید مصرف آب چغندر کمک می کند تا ورزش کردن برای افراد مثمرالثمر گردد.

پژوهش های منتشر شده در مجله فیزیولوژی آمریکا نشان می دهد که نیترات موجود در آب چغندر در بدن به اکسید نیتریت تبدیل می گردد، گفتنی است، که این مولکول قادراست رگ های خونی را گشاد کرده و جریان خون را افزایش دهد.

به گزارش آکاایران: طبق مطالعات به عمل آمده مربیان ورزشی که از آب چغندر استفاده می کنند، در هر دو حالت استراحت و ورزش کردن این انفعالات را در بدن خود تجربه می کنند.

همچنین با این اتفاق فشارخون کاهش یافته و باعث می شود در حین ورزش اکسیژن کمتری نیاز باشد.

گفتنی است، که این نوشیدنی شگفت انگیز کار قلب را سبک کرده و میزان O2 تحویلی را بالا می برد، با این حرکت می توانید پیش از آنکه خسته شوید میزان فعالیت بالایی داشته باشید.

با انجام آزمایشاتی بر روی ۱۴ مرد که طول ۱۵ روز این نوشیدنی را مصرف کردند مشخص شد که این موضوع بر روی تورم شاهرگ بازویی آنها تأثیر نداشته است، اما اثر سخت کنندگی را بر آن ها گذاشته است.

محققان برخی عوامل بالقوه چون سلامت و جوانی را بر این امر مؤثر دانسته و عملکرد اندوتلیال عروقی را در آنها فعال تر دیده اند.

حال اگر می خواهید فعالیت های ورزشی شما نتیجه داده و اندامتان را درست کند، نوشیدن آب چغندر را از دست ندهید.

 

 

تغذیه سالم زندگی سالم -

نوشیدنی شگفت انگیز برای داشتن اندام زیبا

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین