کد خبر: 83333797
تاریخ انتشار: سه شنبه 23 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - سلامت » 4 هضم بدن را میشناسید؟
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - سلامت:

,هضم,چگونه غذا هضم میشود؟,هضم شدن خوراکی در بدن,[categoriy]

4 هضم بدن را میشناسید؟

4 هضم بدن را میشناسید؟ - آکاهضم,چگونه غذا هضم میشود؟,هضم شدن خوراکی در بدن

آکاایران: 4 هضم بدن را میشناسید؟

آکاایران: به گزارش آکاایران: میگویند انسانی که نماز میخواند نمازش باید 7 آسمان را بگذراند تا به ثواب کامل و عمل خالص برسد.هیچ کار خداوند بی حکمت نیست و البته جالب و شگفت انگیز هستند.هضم غذا هم بر اساس گفته پزشکان باید از 4 مرحله رد بشود تا هضم بشود.این مراحل عبارتند از:هضم عضوی-هضم عروقی-هضم کبدی و هضم معدی.

مدیر آموزش انجمن علمی طب سنتی ایران گفت: آگاهی بیمار از چگونگی این هضم ها و ارائه شرح حال مناسب از مواد زائد و دفعی هر هضم، می تواند یاری گر پزشک در تشخیص درست بیماری ها و درمان آنها باشد.

مریم ایران زاد اصل اظهار داشت: همان گونه که می دانید غذا از لحظه ای که وارد دهان می شود تا زمانی که بتواند بخشی از اعضای بدن شود و جایگزین مواد و انرژی از دست رفته بدن شود، چهار هضم را می گذراند که عبارتند از  هضم معدی، هضم کبدی، هضم عروقی و هضم عضوی.

به گفته وی اگر پزشک در شرح حال و معاینه، به این تشخیص برسد که در این مراحل اختلال وجود دارد، باید پیش و در حین درمان چاقی، به رفع آنها بپردازد.

مدیر آموزش انجمن علمی طب سنتی ایران بیان داشت: آگاهی بیمار از چگونگی این هضم ها و ارائه شرح حال مناسب از مواد زائد و دفعی هر هضم، می تواند یاری گر پزشک در تشخیص درست بیماری ها و درمان آنها باشد.

طب سنتی و گیاهان دارویی-داروی گیاهی -

4 هضم بدن را میشناسید؟

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین