کد خبر: 83350974
تاریخ انتشار: سه شنبه 23 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - ازدواج » آکاایران: آخرین ترفند سامسونگ برای از کار انداختن گوشی های نوت 7
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - ازدواج:

آکاایران: آخرین ترفند سامسونگ برای از کار انداختن گوشی های نوت 7

آخرین ترفند سامسونگ برای از کار انداختن گوشی های نوت 7

آخرین ترفند سامسونگ برای از کار انداختن گوشی های نوت 7 - نوت 7 سامسونگ, از کار افتادن نوت 7 سامسونگ, انفجار نوت 7 سامسونگ

آکاایران: آخرین ترفند سامسونگ برای از کار انداختن گوشی های نوت 7


سامسونگ بزودی با عرضه یک آپدیت جدید تمام گوشی های نوت 7 را از کار  خواهد انداخت.

آخرین تلاش سامسونگ برای حذف گوشی های نوت 7

به گزارش آکاایران: به گفته سامسونگ ، این شرکت قصد دارد با عرضه آپدیت جدید گلکسی نوت 7 (Galaxy Note 7)  بازمانده‌های این فبلت را نیز از کار بیاندازد. قرار است این آپدیت در تاریخ 19 دسامبر (29 آذر) عرضه شود.
پس از گذشت چند ماه از تصمیم سامسونگ مبنی بر از رده خارج کردن گوشی گلکسی نوت 7 به دلیل وصول گزارشات زیادی از انفجار و آتش گرفتن این گوشی، حال سامسونگ تصمیم گرفته با عرضه آپدیت جدید گلکسی نوت 7 ، تیر خلاص را بر پیکره این گوشی وارد کند. این کمپانی حتی اقدام به فراخوانی این فبلت در چند مرحله کرد اما باز هم ده‌ها هزار گوشی در دست کاربران باقی مانده است. آپدیت جدید گلکسی نوت 7 مستقیما باتری این گوشی را نشانه گرفته و با جلوگیری از شارژ کردن آن، عملا گوشی را به یک وسیله بلااستفاده تبدیل می‌کند.
البته همه اپراتورها زیر بار این آپدیت نرفته اند؛ به عنوان مثال، اپراتور ورایزن (Verizon) اعلام کرده که کاربرانش را مجبور به انجام این کار نمی‌کند چون ممکن است همه کاربران به یک گوشی دوم و جایگزین دسترسی نداشته باشند.
بنا به ادعای سامسونگ، 93 درصد از صاحبان گلکسی نوت 7 گوشی‌های خود را پس داده‌اند. با این حال، تعداد قابل توجهی از کاربران هنوز در حال استفاده از آن هستند. اگر شما نیز یکی از این کاربران هستید، پس بهتر است قبل از وقوع حادثه‌ای ناگوار، آن را پس داده یا با گوشی دیگری تعویض کنید.
همان‌طور که احتمالا می‌دانید، چند ماه پس از عرضه گلکسی نوت 7 از سوی سامسونگ، گزارشات متعددی به همراه تصاویر و ویدیوهای زیاد مبنی بر داغ شدن بیش از حد، آتش گرفتن و انفجار گوشی شنیده شد.
 
این اتفاقات سامسونگ را بر آن داشت تا دست به اقداماتی زده و گوشی‌های معیوب را به سرعت از بازار خارج کند. حال آپدیت جدید گلکسی نوت 7 با از کار انداختن این گوشی ، آخرین ترفند سامسونگ برای پیشگری از وقوع اتفاقات تازه و زیر سوال رفتن دوباره اعتبار این کمپانی مشهور و معتبر است.
گردآوری:گروه سرگرمی آکا ایران
آکا ایرانentertainment

مقالات اطلاعات عمومی و گوناگون -

آخرین ترفند سامسونگ برای از کار انداختن گوشی های نوت 7

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین