کد خبر: 83664014
تاریخ انتشار: پنجشنبه 25 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » کرمان خبر » حمایت جریان رسانه ای مشکوک و نزدیک به آقازاده زندانی، از دولت یازدهم/ چرا هیچگاه هاشمی و خانواده اش سوژه کانال جنجالی نشده اند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

نکته سوال برانگیز این است که هیچ گاه اشخاصی چون هاشمی رفسنجانی وخانواده او، دکتر روحانی و کابینه دولت، حسین فریدون و نزدیکان رییس جمهور، رییس دولت اصلاحات، اصلاح طلبان مسئول در دولت و مجلس شورای اسلامی و شورای شهر به سوژه این جریان رسانه ای که در پوشش افشاء مفاسد فعال شده قرار نگرفته است.

به گزارش چی 24 به نقل از کرمان خبر:
هر چه به روزهای انتخاباتی نزدیک تر میشویم جریانات مشکوک رسانه ای که در چندهفته گذشته فعالیت سیاسی خود را شروع کرده بودند مواضع سیاسی و واقعیت های پشت پرده  خود را بهتر از قبل نشان میدهد.
 
به گزارش کرمان خبر به نقل از رجانیوز، جریان بداخلاق رسانه ای نزدیک به آقازاده زندانی، که در ماه های گذشته تلاش داشت با سندسازی و شایعه پراکنی، به جریان سازی رسانه ای بپردازد، در روزهای اخیر به صراحت حمایت خود از دولت یازدهم را علنی کرده و در عمل به کمک تیم رسانه ای دولت برای تقابل و زد و خوردهای رسانه ای وارد شده است. این در حا لی است که مجموعه رسانه ای دولت تاکنون ابراز برائتی از حمایت های این جریان و کانال رسانه ای مشکوک صورت نداده است.
 
این در حالی است که سابقه تاریخی و سیاسی کشور نشان داده است که در فصول نزدیک به انتخابات، رسانه ها اعم از روزنامه و سایت ها رشد قارچ گونه ای را در حمایت از جریان سیاسی مورد نظر تجربه میکنند. امروز نیز با گسترش شبکه های اجتماعی تبلور این موضوع را می توان در کانال های جدیدالتاسیس و هدفمند ملاحظه کرد.
 
این کانال ضدانقلاب و وابسته به آقازاده معروف که از ابتدای شکل گیری سعی در بی طرف نشان دادن خود داشته است به تازگی حملات شدید خود را به سمت نهادها و افراد انقلابی روانه کرده و عملا شمشیر را علیه منتقدان دولت و رقبای احتمالی روحانی در صحنه انتخابات، کشیده است و  بر همین اساس گمانه زنی ها پیرامون استفاده از رانت سیاسی و اطلاعاتی را تقویت کرده است.
 
اما نکته سوال برانگیز این است که هیچ گاه اشخاصی چون هاشمی رفسنجانی وخانواده او، دکتر روحانی و کابینه دولت، حسین فریدون و نزدیکان رییس جمهور، رییس دولت اصلاحات، اصلاح طلبان مسئول در دولت و مجلس شورای اسلامی و شورای شهر به سوژه این جریان رسانه ای که در پوشش افشاء مفاسد فعال شده قرار نگرفته است.
 
سکوت این اشخاص از یکسو و سکوت دولت از سوی دیگر در قبال این جریان رسانه ای و حمایت های آن، شائبه هایی جدی را در افکار عمومی درباره برخی هماهنگی ها بوجود آورده است شائبه هایی که رفته رفته بر نشانه های صحت آن افزوده می شود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین