کد خبر: 83676348
تاریخ انتشار: پنجشنبه 25 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - سلامت » کرمی موثر در هوای سرد و خشک
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - سلامت:
آکاایران: در روزهای سرد پاییزی و زمستانی امکان خشک شدن پوست بیشتر است. در فصل هایی که سرما و باد به پوست آسیب می زنند، مراقبت از آن اهمیت بیشتری دارد. در چنین مواقعی می توان با استفاده از نرم کننده ها و مرطوب کننده های قوی، از خشکی و ترک خوردگی پوست جلوگیری کرد.
امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 9
در روزهای سرد پاییزی و زمستانی امکان خشک شدن پوست بیشتر است. در فصل هایی که سرما و باد به پوست آسیب می زنند، مراقبت از آن اهمیت بیشتری دارد. در چنین مواقعی می توان با استفاده از نرم کننده ها و مرطوب کننده های قوی، از خشکی و ترک خوردگی پوست جلوگیری کرد. فراموش نکنید که پوست بزرگ ترین عضو بدن شما و به نوعی محافط اعضا و اندام های داخلی است به همین دلیل محافظت از آن اهمیت بسیاری دارد. 
کرم های میوه ای برند مای، حاوی بهترین ترکیبات ضدالتهاب، التیام بخش، آنتی اکسیدان و مغذی هستند و  نرم کننده و مرطوب کننده ای قوی و پایدار محسوب می شوند. 
برند مای، محصول یاد شده را در سه ساختار و فرمولاسیون متفاوت، متناسب با  انواع مختلف پوست و با رایحه های دل انگیز تولید می کند.  
کرم های میوه ای هیدرا تاچ مای، برای پوست های نرمال، سیلکی تاچ مای، برای پوست های خشک و نوتری تاچ مای، برای پوست های بسیار خشک مناسب هستند.  

,کرم آرایشی،زیبایی،زیبایی پوست،محافظت از پوست،مرطوب کننده,[categoriy]

کرمی موثر در هوای سرد و خشک

کرمی موثر در هوای سرد و خشک - کرم آرایشی،زیبایی،زیبایی پوست،محافظت از پوست،مرطوب کننده

آکاایران: کرمی موثر در هوای سرد و خشک


موادی با قدرت نرم کنندگی بالا

در کرم هیدرا تاچ برند مای، که برای پوست های نرمال کاربرد دارد، از مواد مختلفی بهره گرفته شده است از جمله شی باتر. این ماده از قدرت نرم کنندگی قوی و پایدار و ترمیم کنندگی پوست برخوردار است. رفع التهاب و خشکی ناشی از اگزما و آفتاب سوختگی یکی دیگر از آثار شی باتر محسوب می شود. این ماده همچنین اثر آنتیی اکسیدانی و محافظت از پوست دارد. 
آلانتوئین ماده دیگری است که در فرمول این کرم یافت می شود. آب رسانی و مرطوب کنندگی قوی و کاهش التهاب و تحریکات پوستی از جمله ویژگی های این ماده است. آلانتوئین همچنین اثر قوی در التیام بخشی پوست دارد. 

در کرم هیدرا تاچ برند مای ویتامین E نیز به کار رفته که از خاصیت آنتی اکسیدانی و قدرت جلوگیری از تخریب سلول های پوستی برخوردار است. مقابله با رادیکال های آزاد و پیری زودرس پوست نیز در میان خواص ویتامین E دیده می شود. این ماده نقش مؤثری در بازسازی لایه محافظ پوست دارد. 

کرمی با توان بازسازی سلول های پوست 

کرم  سیلکی  تاچ، که برای پوست های خشک تولید می شود، حاوی موادی غنی و مغذی است از جمله ویتامین E و شی باتر.   
ویتامین B5 نیز در محصول مورد نظر وجود دارد. این ماده باعث افزایش قدرت نگاهداشت آب و مرطوب کنندگی پوست می شود. همچنین توان بازسازی سلول های پوست را بالا می برد. 


افزایش قدرت نگاهداشت آب

در فرمالسیون کرم نوتری  تاچ که برای پوست های بسیار خشک کاربرد دارد، مواد مختلفی موجود است؛ برای مثال یتامین E و شی باتر.   
بپانتن نیز در محصول یاد شده وجود دارد؛ این ماده قدرت نگاهداشت آب و مرطوب کنندگی پوست و همچنین توان بازسازی سلول های آن را افزایش می دهد.

ویژگی های کرم های میوه ای مای  

محصولات این برند در نوع خود تنها کرمی محسوب می شوند که در آنها کره گیاهی، با اثر نرم کنندگی قوی و ماندگار به کار رفته است. 
کرم های میوه ای مای در بهبود خشکی و التهاب ناشی از اگزما و آفتاب سوختگی بسیار موثر هستند. این محصولات از خاصیت مغذی و پیشگیری از چین و چروک و علائم پیری زودرس پوست برخوردارند. آب رسانیی و مرطوب کنندگی پایدار پوست دیگر ویژگی کرم های میوه ای مای است. این کرم ها خاصیت آنتیی اکسیدانی و محافظت از پوست و همچنین اثرات بارز ضدالتهابی و تحریکات پوستی دارند. 
کرم های میوه ای مای نرمی، لطافت و انعطاف پذیری پوست را افزایش می دهند. 

این محصولات با وجود ساختار غنی و قدرت مرطوب کنندگی و نرم کنندگی عالی خود، به آسانی روی پوست پخش می شوند. 
برند مای کرم های میوه ای را در سه فرمولاسیون متفاوت، متناسب با پوست های نرمال، خشک و بسیارخشک و اگزمایی و با رایحه های مطبوع میوه های استوایی تولید کرده است. 

برای اینکه از اثرها و ویژگی های مورد اشاره این محصول بهره مند شوید، باید از آن به دفعات مورد نیاز در طول روز و روی پوست تمیز، استفاده کنید.   


کرم های میوه ای برند مای: 


www.mybeautycare.ir/product-tag

کرم هیدرا تاچ : 


www.mybeautycare.ir/product

سیلکی تاچ:


www.mybeautycare.ir/product

نوتری تاچ :


www.mybeautycare.ir/product

 آدرس پخش: سعادت آباد، بلوار فرحزادی، نرسیده به میدان کتاب، ١٨متری شهید مطهری، ١٠ متری اول، نبش بوستان چهارم، پلاک ٢، ساختمان نجات، شرکت آریان لیان پخشتماس مستقیم
تلفن مرکز پخش:   02189328000   
به گزارش آکاایران: تلفن صدای مشتری پخش:   02189328893 - 02189328888
تلفن صدای مشتری مصرف کننده: 02123576576telegram.me/your_beauty
www.instagram.com/mycosmetics

  پیامک پزشک مشاور: 200026687

مقالات پزشکی و بهداشتی -

کرمی موثر در هوای سرد و خشک

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین