کد خبر: 83688230
تاریخ انتشار: پنجشنبه 25 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - سلامت » 5 ماده غذایی که رژیم گیاهخواری را غنی میکند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - سلامت:

,رژیم گیاهخواری مناسب,مواد لازم در رژیم گیاهخواری,گیاهان مناسب برای رژیم گیاهخواری,[categoriy]

5 ماده غذایی که رژیم گیاهخواری را غنی میکند

5 ماده غذایی که رژیم گیاهخواری را غنی میکند - آکارژیم گیاهخواری مناسب,مواد لازم در رژیم گیاهخواری,گیاهان مناسب برای رژیم گیاهخواری

آکاایران: 5 ماده غذایی که رژیم گیاهخواری را غنی میکند

آکاایران: در دنیای امروزه افراد مختلفی به سمت رژیم های غذایی گیاهخواری روی آورده اند.برخی افراد به دلیل بیماری خاصی که دارند نمیتوانند از مواد غذایی حاوی پروتئین استفاده کنند.در این شرایط بهترین کار این است که بهترین و پر انرژی ترین مواد گیاهی را استفاده کنید

به گزارش آکاایران:
تحقیقات نشان می دهد افراد گیاهخوار در صورت گنجاندن 5 ماده غذایی در رژیم غذایی شان هرگز دچار ضعف و بیماری نمی شوند.

نخود سبز
از جمله این گیاهان نخود سبز است که دارای انواع ویتامین ها و مواد غذایی بسیار مفید برای بدن است و می توانید آن را در انواع غذاها همراه با لبنیات و یا با روغن زیتون مصرف کنید.

کوینولا
یکی دیگر از دانه های غلات مفید برای بدن کوینولا است که دارای خواص فراوان برای ترمیم بافت های بدن و نیز حفظ سلامت و تامین پروتئین مورد نیاز بدن است، آن را می توان به انواع روش ها همراه با شکر قهوه ای مصرف کرده و از مزایای سلامتی آن بهره برد.

دانه های آجیل
انواع دانه های آجیل از جمله بادام، گردو، فندق، پسته و بادام زمینی همگی می توانند برای سلامت بدن بسیار مهم باشند و در رژیم غذایی جای گیرند البته به دلیل کالری بالای برخی از آنها مصرف متعادل توصیه می شود.

حبوبات و بنشن
انواع دانه ها از جمله خانواده لوبیا، لوبیا چیتی، دانه سویا، نخود عدس، لپه ، ماش و سایر اعضای گروه بنشن ها دوستانی عالی برای افراد دارای رژیم گیاهخواری هستند که با مصرف آنها دیگر احساس گرسنگی نمی کنید و انواع ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدنتان تامین می شود.

جوانه های سبزیجات
انواع جوانه ها از جمله جوانه گندم، ماش، شبدر، پونه و سایر اعضای خانواده جوانه ها می تواند به تنهایی یک تغذیه سالم زندگی سالم - عالی تامین مواد غذایی و انرژی مورد نیاز برای بدن باشد و مانع از ایجاد خستگی یا زردی پوست یا ریزش مو در افراد شود.

 

تغذیه سالم زندگی سالم -

5 ماده غذایی که رژیم گیاهخواری را غنی میکند

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین