کد خبر: 83770060
تاریخ انتشار: پنجشنبه 25 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - سلامت » شایع ترین بیماری ستون فقرات
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - سلامت:
,بیماری ستون فقرات,ستون فقرات,کمردرد,[categoriy]

شایع ترین بیماری ستون فقرات

شایع ترین بیماری ستون فقرات -آکابیماری ستون فقرات,ستون فقرات,کمردرد,علت کمردرد,رایج ترین بیماری ستون فقرات,درد در ستون فقرات,انواع کمردرد

آکاایران: شایع ترین بیماری ستون فقرات

آکاایران: شایع ترین بیماری ستون فقرات

متخصص جراحی مغز و اعصاب گفت: یکی از شایع ترین بیماری های ستون فقرات بحث کمر درد ناشی از تخریب یا جابه جایی دیسک است که شیوه درمانی خاص خود را دارد.

به گزارش آکاایران: به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس؛ شیروانی متخصص جراحی مغز و اعصاب، ستون فقرات و تومورهای قاعده جمجمه در رابطه با شایعه ترین بیماری ستون فقرات گفت: یکی از شایع ترین بیماری های ستون فقرات بحث کمر درد ناشی از تخریب یا جابجایی دیسک است که شیوه درمانی خاص خود را دارد.
شیروانی در رابطه با علل بیماری های ستون فقرات افزود: بیماری های ستون فقرات علل مختلفی دارد که عضلات ستون فقرات یکی از علل مهم آن است که توجه و راقبت نسبت به عضلات ستون فقرات منجر به پیشگیری از وقوع آسیب های ستون فقرات می شود.

وی در رابطه با ضرورت پرداختن به فعالیت های ورزشی تصریح کرد: لازم است به موضوع ورزش به خصوص ورزش های عمومی توجه بیشتری شود .
این متخصص جراحی مغز و اعصاب، ستون فقرات و تومورهای قاعده جمجمه در ادامه در مورد عفونت های بعد از جراحی گفت: عفونتهای بعد از جراحی تقریبا بین دو تا سه درصد است عنوان عوارض همیشه به بیمار گفته می شود.
شیروانی به عفونت بافت ستون فقرات اشاره کرد و افزود: هنگامی که بافت ستون فقراتدر عمل های سنگین و طولانی باز می شود و با محیط بیرونی ارتباط پیدا می کند، شیوع عفونت را به همراه دارد.
وی در باره مقالات ارائه شده به همایش اظهار داشت: بیش از ۱۰۰مقاله به همایش ارائه شد اما تنها ۴۰ مورد از آنها تایید شد همچنین به منظور تبادل تجربیات بین همکاران سالانه حدود ۵ کنگره برگزار می شود.
گردآوری : iranstyle.ir

مقالات پزشکی و بهداشتی -

شایع ترین بیماری ستون فقرات

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین