کد خبر: 83865349
تاریخ انتشار: جمعه 26 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - سلامت » روش جدید برای کشف سرطان در مراحل اولیه روش جدید برای کشف سرطان در مراحل اولیه - آکاتشخیص سرطان در مراحل اولیه,ایمنی درمانی,تشخیص سرطان,نشانه های اولیه سرطانآکاایران: روش جدید برای کشف سرطان در مراحل ا
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - سلامت:

,تشخیص سرطان در مراحل اولیه,ایمنی درمانی,تشخیص سرطان,[categoriy]

روش جدید برای کشف سرطان در مراحل اولیه

روش جدید برای کشف سرطان در مراحل اولیه - آکاتشخیص سرطان در مراحل اولیه,ایمنی درمانی,تشخیص سرطان,نشانه های اولیه سرطان

آکاایران: روش جدید برای کشف سرطان در مراحل اولیه

آکاایران: می توانیم سرطان را در مراحل ابتدایی با روش جدیدی که به تازگی محققین کشف کرده اند شناسایی کنیم این بیماری خطرناک و کشنده سالانه افراد زیادی را به کام مرگ می کشاند  بهتر است با تکنیک های جدید پزشکی در این زمینه آشنا شوید.

دانشمندان آمریکایی یک روش جدید آزمایشگاه روی تراشه را طراحی کرده اند که می تواند به تسهیل تشخیص سرطان در مراحل اولیه آن کمک کند.

به گزارش آکاایران: دستاورد جدید محققان و مهندسان دانشگاه کالیفرنیا در سانتاکروز و دانشگاه بریگهام یانگ می تواند راه را برای درمان جدید این بیماری مرگبار هموار کند.

نشانگرهای زیستی ژنومی می تواند از پتانسیل زیادی برای تشخیص و انواع جدید درمان مانند ایمنی درمانی برخوردار باشد.

رویکردهای مینیاتوری شده آزمایشگاه روی تراشه از کاندیدهای اصلی برای توسعه آزمایشات تشخیصی بادوام به شمار می روند؛ زیرا کوچک و مقرون به صرفه هستند و تنها به حجم محدود آزمایشی نیاز دارند.

محققان توانسته اند رویکرد جدید را برای پردازش نمونه های مولکول زیستی از خون توسعه دهند. این تکنیک می تواند به تحلیل و شناسایی چند هدف در یک پلت فرم سیلیکونی تشخیص مولکول بپردازد.

زی نیوز

مقالات پزشکی و بهداشتی -

روش جدید برای کشف سرطان در مراحل اولیه

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین