کد خبر: 83985148
تاریخ انتشار: شنبه 27 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - سلامت » کشف روشی جدید برای درمان سرطان پوست
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - سلامت:
,سرطان,سرطان پوست,علل ابتلا به سرطان پوست,[categoriy]

کشف روشی جدید برای درمان سرطان پوست

کشف روشی جدید برای درمان سرطان پوست - آکاسرطان,سرطان پوست,علل ابتلا به سرطان پوست,راه های درمان سرطان پوست,درمان سرطان پوست به وسیله کرم

آکاایران: کشف روشی جدید برای درمان سرطان پوست

آکاایران: امروزه انسان بیش از آنکه به سلامت خود اهمیت دهد همواره به فکر بدست آوردن سود و منافع اقتصادی بیشتر است، به همین دلیل هر روز بیماری های جدیدی در اثر همین امر به وجود می آید. یکی از پیامد های همین امر آسیب به لایه اوزون و افزایش ابتلای به بیماری های پوستی به ویژه سرطان پوست است. در ادامه با دکتر سلام همراه باشید.

دانشمندان پس از یک آزمایش پنج ساله دریافتند که نوعی کرم موضعی تاثیری همانند جراحی بر روی بیماری سرطان پوست دارد.

 

محققان دانشگاه ناتینگهام می گویند: اگر چه نتایج به دست آمده به خوبی جراحی نبوده؛ اما برخی از مردم هنوز هم یک رویکرد کمتر تهاجمی را به انجام جراحی های تهاجمی به خصوص اگر سرطان در یک منطقه حساس مانند صورت باشد، ترجیح می دهند.
آنها همچنین نشان دادند که بیماران می توانند در وهله اول از این کرم برای درمان بیماری خود استفاده کنند و اگر از نتایج آن رضایت نداشتند به جراحی روی آورند.
به گزارش آکاایران: BCC رایج ترین نوع سرطان پوست بوده و در حدود ۸۰ هزار نفر سالانه با این بیماری تشخیص داده شده و نرخ آن هر سال ۱۰ درصد افزایش می یابد.
محققان می گویند: استفاده از روش درمانی کرم می تواند وقت جراحان را برای انجام جراحی های پیچیده تر و بزرگتر آزاد بگذارد.
این کرم موضعی با تقویت پاسخ ایمنی بدن کاری می کند تا بدن بتواند با سرطان مبارزه کند.
این پژوهش ۵ ساله نشان می دهد که اگر درمان با “ایمی کیمود” در سال اول موفقیت آمیز باشد، بروز مجدد این بیماری تقریبا امری بعید است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین