کد خبر: 84033131
تاریخ انتشار: شنبه 27 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - سلامت » چه زمانی میتوانیم از کش های طبی استفاده کنیم؟
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - سلامت:

,کش طبی,کی از کش طبی استفاده کنیم؟,استفاده از کش طبی,[categoriy]

چه زمانی میتوانیم از کش های طبی استفاده کنیم؟

چه زمانی میتوانیم از کش های طبی استفاده کنیم؟ - آکاکش طبی,کی از کش طبی استفاده کنیم؟,استفاده از کش طبی

آکاایران: چه زمانی میتوانیم از کش های طبی استفاده کنیم؟

آکاایران: به گزارش آکاایران: افراد متعددی در سراسر جهان از کش طبی به منظور نگهداری از مچ دست،مچ پا،گردن،مفاصل و کمر استفاده میکنند.استفاده از این کش برای همه توصیه نمیشوند و موارد استفاده از آن بستگی به عواملی دارد.در مرحله اول بهترین کار این است که با پزشک حرف بزنید،چرا که امکان دارد کش طبی مناسب شما نباشد یا صدمه های بیشتری را به شما وارد کند.

رگ به رگ شدن مچ پا
شما می توانید از کش طبی برای تسکین درد مچ پا استفاده کنید. اگر بتوانید در کنار استراحت دادن به مچ پای تان از کش طبی هم استفاده کنید، سریعا بهبود خواهید یافت. کش طبی از مفاصل شما نگهداری کرده و باعث کاهش درد، تورم و کبودی می شود.

درد پا
التهاب پلانتار فاسیا یک بیماری شایع است که به کف پا لطمه می زند. این التهاب معمولا برای دونده ها و کسانی که مدت زیادی از روز سرپا می ایستند (پرستاران، کارگران ساختمانی، معلمان و غیره)، رخ می دهد. کسانی که اضافه وزن دارند یا چاق هستند نیز در معرض خطر قرار دارند. آتل بستن یا استفاده از کش طبی کمک می کند که آرامش بگیرید. کش طبی از مچ پا نگهداری کرده و پای شما را در حین خواب ثابت نگه می دارد.

سندرم تونل کارپال
آیا احساس درد، ضعف یا بی حسی در ناحیه ساعد یا انگشتان دست خود دارید؟ آیا احساس می کنید دست تان پس از مدتی تایپ کردن به لرزش می افتد؟ این ها از علائم سندرم تونل کارپال هستند. این عارضه زمانی رخ می دهد که عصب مرتبط با ساعد و دست بیش از حد فشرده شود. اگر شما هم این مشکل را دارید، باید پس از مشورت با پزشک به مچ دست تان استراحت بدهید.

کمر درد
تقریبا هر کسی کمردرد را تجربه می کند. اگر در طول روز زیاد رانندگی می کنید، بهتر است از یک کش طبی برای پشتیبانی از کمرتان استفاده کنید. اگر پس از بلند کردن اجسام سنگین کمردرد می گیرید، می بایست یکی دو روز از کش طبی استفاده کنید. البته اینکه بخواهید برای یک مدت طولانی از کش طبی استفاده کنید، فکر چندان خوبی نیست.

نگهداری از عضلات پشت
بهترین راه برای جلوگیری از آسیب دیدن عضلات پشت این است که همیشه راست بایستید و اجسان سنگین را به شیوه صحیح بلند کنید. همیشه برای بلند کردن چیزی از روی زمین چمباتمه بزنید و زانوهای تان را خم کنید. هرگز از کمر خم نشوید. استفاده از کش طبیعی به شما کمک می کند که شیوه صحیح بلند کردن اجسام را یاد بگیرید.

مقالات پزشکی و بهداشتی -

چه زمانی میتوانیم از کش های طبی استفاده کنیم؟

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین