کد خبر: 84120751
تاریخ انتشار: شنبه 27 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - سلامت » حرکت ورزشی ساده برای از بین بردن کمردرد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - سلامت:
,خستگی های جسمانی و روانی,رفع خستگی های جسمانی و روانی,رفع کمردرد,[categoriy]

حرکت ورزشی ساده برای از بین بردن کمردرد

حرکت ورزشی ساده برای از بین بردن کمردرد - آکاخستگی های جسمانی و روانی,رفع خستگی های جسمانی و روانی,رفع کمردرد,حرکت ورزشی برای کمردرد

آکاایران: حرکت ورزشی ساده برای از بین بردن کمردرد

آکاایران:  با انجام این حرکت ورزشی ساده می توانیم کمردرد خود را برطرف کنیم و از شر دردهای مزمن ستون فقرات رهایی پیدا کنیم افراد شاغل و کسانی که پشت میز می نشینند بهتر است این حرکت را در منزل یا محل کار انجام دهند و با تکرار آن خستگی را از تنشان بیرون برانند .

با انجام این حرکت ورزشی، هم کمردرد خود را کم می کنید و هم می توانید از شر خستگی های جسمانی و روانی روزانه تان خلاص شوید. با انجام این حرکت ورزشی، هم کمردرد خود را کم می کنید و هم می توانید از شر خستگی های جسمانی و روانی روزانه تان خلاص شوید. حرکت A کاملا صاف بایستید و پاها را به یکدیگر بچسبانید. دست ها را بدون خم کردن آرنج ها بالای سرتان ببرید و انگشتان را در هم قلاب کنید. برای ایجاد کشش بهتر، انگشت های اشاره را بلند کنید و به هم بچسبانید. تا جایی که می توانید، بدن را بدون بلند کردن پاها از روی زمین، به سمت بالا بکشید. حرکت B در همان حالتی که ایستاده اید، بدن را تا جایی که می توانید به سمت راست خم کنید و کش بیاورید. ۵ ثانیه در این حالت بمانید. حالا به سمت چپ خم شوید و ۵ ثانیه هم در این حالت بمانید. این حرکت را حداقل ۱۵ مرتبه تکرار کنید.

سلامتیسم

ورزش و سلامت -

حرکت ورزشی ساده برای از بین بردن کمردرد

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین