کد خبر: 84403984
تاریخ انتشار: دوشنبه 29 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - سلامت » سوال مهم درمورد رابطه جنسی که باید پرسیده شود ! –
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - سلامت:

آکاایران: سوال مهم درمورد رابطه جنسی که باید پرسیده شود !

یک سئوال و جواب در مورد رابطه جنسی

 
,از کجا بفهمم همسرم به نقطه اوج می رسد؟,سئوال در مورد رابطه جنسی,سئوال و جواب در مورد رابطه جنسی,[categoriy]

سوال مهم درمورد رابطه جنسی که باید پرسیده شود –

سوال مهم درمورد رابطه جنسی که باید پرسیده شود ! – -آکااز کجا بفهمم همسرم به نقطه اوج می رسد؟,سئوال در مورد رابطه جنسی,سئوال و جواب در مورد رابطه جنسی,سوال درمورد رابطه ی جنسی,پزشکی و سلامتی

آکاایران: سوال مهم درمورد رابطه جنسی که باید پرسیده شود ! –

سوال مهم درمورد رابطه جنسی که باید پرسیده شود !

 

آکا ایران : رابطه ی جنسی بخش قابل توجهی از زندگی زناشویی ا ست. در این مطلب به پاسخ یک سئوال در مورد رابطه جنسی صحیح می پردازیم.

به گزارش آکاایران: از کجا بفهمم که همسرم در رابطه ی جنسی به نقطه اوج می رسد و ارضا می شود؟

رابطه ی جنسی بخش قابل توجهی از زندگی زناشویی ا ست و اهمیت دادن به کیفیت و تلاش برای رفع نقایص آن به استحکام زندگی زوج ها کمک شایانی می کند.

 

سئوال:

پسری بیست ساله هستم، که به تازگی ازدواج کرده ام و با همسرم هم سن هستم. هیچ مشکلی نداریم و بسیارعاشق یکدیگر هستیم. شک کرده ام که همسرم در رابطه ی جنسی به نقطه اوج می رسد و ارضا می شود یا نه. وقتی صمیمانه از او این سؤال را می پرسم جواب قانع کننده ای نمی دهد. لطفاً راهنمایی ام کنید از کجا بفهمم همسرم به نقطه اوج می رسد؟

 

پاسخ:

شما به تازگی ازدواج کرده اید و طبیعی ا ست که تجربه ی کافی در امور جنسی نداشته باشید. به نظر می رسد اگر همسرتان در طول رابطه به اوج لذت جنسی یا ارگاسم برسد آن را خواهد گفت، اما اینکه از دادن جواب صریح طفره می رود خود نشانه آن است که او به اوج لذت جنسی نمی رسد و به دلایل متفاوتی از گفتن آن سرباز می زند.

 

یکی از دلایل می تواند این باشد که همسرتان به تجربه دریافته است اگر شما بفهمید او ارگاسم نشده آن قدر رابطه را طولانی می کنید یا حرکاتی می کنید که او بیشتر اذیت شود. بنابراین ترجیح می دهد حتی در صورت نرسیدن به اوج لذت ، وانمود کند که این تجربه را داشته است. 

 

هر دوی شما باید آموزش ببینید که چرخه رسیدن به رضایت جنسی در زن و مرد به چه صورت است. این کار با مراجعه به کلینیک های سلامت خانواده و پزشکان متخصص امور جنسی ( سکسولوژیست) میسر خواهد بود. پس مشکل خود را با آنها در میان گذاشته و آموزش های لازم در خصوص چگونگی برقراری رابطه ی جنسی را دریافت کنید. بعد از آن، کمی زمان لازم است تا با زبان بدن یکدیگر آشنا شوید و خجالت ها و حیایی که مانع از گفتگوی صریح در این رابطه است در شما کمتر شود.

 

دکتر سید کاظم فروتن، اورولوژیست

مقالات پزشکی و بهداشتی -

سوال مهم درمورد رابطه جنسی که باید پرسیده شود –

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین