کد خبر: 84479989
تاریخ انتشار: دوشنبه 29 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - سلامت » تامین سلامت جامعه فقط وظیفه وزارت بهداشت نیست
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - سلامت:
آکاایران: آیت الله جوادی آملی تاکید کرد: حفظ بهداشت جامعه باید مقدم بر ساخت بیمارستان در کشور باشد.
,پایگاه خبری آکا ایران، آکا ایران، پایگاه خبری علمی،آموزشی و تحصیلات تکمیلی آکا ایران، دانشنامه روانشناسی و علوم تربیتی، روانشناسی، مشاوره ؛ کنکور، هدایت تحصیلی، اخبار استخدامی، اخبار اجتماعی، روانشناسی بالینی، روانشناسی عمومی,قم,آیت,[categoriy]

تامین سلامت جامعه فقط وظیفه وزارت بهداشت نیست

تامین سلامت جامعه فقط وظیفه وزارت بهداشت نیست -آکاپایگاه خبری میگنا، میگنا، پایگاه خبری علمی،آموزشی و تحصیلات تکمیلی میگنا، دانشنامه روانشناسی و علوم تربیتی، روانشناسی، مشاوره ؛ کنکور، هدایت تحصیلی، اخبار استخدامی، اخبار اجتماعی، روانشناسی بالینی، روانشناسی عمومی,قم,آیت,الله,جوادی,آملی,وزیر,بهداشت,قاضی,زاده,تامین,سلامت,جامعه,فقط,وظیفه,وزارت,نیست,تاکید,حفظ,باید,مقدم,ساخت,بیمارستان,کشور,باشد

آکاایران: تامین سلامت جامعه فقط وظیفه وزارت بهداشت نیست

آکا ایران: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با آیت‌الله جوادی آملی دیدار و گفت‌وگو کرد.
دکتر حسن قاضی‌زاده هاشمی که امروز برای افتتاح بیمارستان فرقانی به شهر مقدس قم سفر کرده است، در ادامه برنامه‌های خود در موسسه علوم وحیانی اسراء حضور یافت و با آیت الله جوادی آملی دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
وزیر بهداشت در این دیدار به ارائه گزارشی از برنامه‌های این وزارتخانه در بخش‌های مختلف از جمله طرح تحول سلامت پرداخت.
آیت الله جوادی آملی تاکید کرد: حفظ بهداشت جامعه باید مقدم بر ساخت بیمارستان در کشور باشد.
به گزارش آکاایران: آیت الله جوادی آملی در دیدار وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ضمن تشکر از خدمات وزارت بهداشت، فرهنگ سازی برای حفظ بهداشت و سلامت جامعه را مورد توجه قرار داد و گفت: این فرهنگ سازی، فقط کار وزارت بهداشت نیست و سایر دستگاهها نیز باید به این مهم همت گمارند.
وی گفت: باید بهداشت تقویت شود و وقتی بهداشت تقویت شد دیگر نیاز به درمان نیست و در این زمینه باید تلاش شده و اهتمام اشته باشیم.
این مرجع تقلید گفت: باید مردم را به بهداشت قبل از درمان دعوت کنیم و از سوی دیگر بکوشیم تا فرهنگ پرخوری از جامعه حذف شود.
آیت الله جوادی آملی افزود: هر ساله همایش مشترکات انسان و حیوان برگزار می‌شود که کار خوبی است اما همایش مهم‌تر این است که شباهت انسان با فرشته‌ها چیست و باید این همایش برگزار شود.
وی به برکات انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: وحدت حوزه و دانشگاه یکی از این برکات است و لازم است برای افزایش تفاهم و همدلی در جامعه به سئوالات و شبهات دانشجویان پاسخ داده شود.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی هم با ابلاغ سلام رئیس جمهور به مراجع عظام تقلید از بهره برداری بیست و یک هزا رتخت بیمارستانی تا پایان کار دولت سخن گفت و افزود: این دولت ده برابر گذشته تخت بیمارستانی تامین کرده است.
در این دیدار، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گزارشی درباره اقدامات وزارت بهداشت ارائه کرد.
همچنین قاضی‌زاده هاشمی پیش از ظهر امروز با حضور در بیمارستان امیرالمؤمنین از نزدیک با روند ساخت این بیمارستان بازدید کرد. بیمارستان امیرالمؤمنین ازجمله بیمارستان‌های در دست احداث است که قرار است دهه فجر امسال به بهره‌برداری برسد.
این بیمارستان دارای 220 تخت بوده که در هفت‌طبقه احداث می‌شود.
لینک ورود به کانال آکا ایران
خبرگزاری ها

مقالات پزشکی و بهداشتی -

تامین سلامت جامعه فقط وظیفه وزارت بهداشت نیست

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین