کد خبر: 84552776
تاریخ انتشار: سه شنبه 30 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » کرمان خبر » روشی باید پیدا نمود تا نمازخوان های ما افزایش یابند/فضای مساجد استان در سطح مطلوبی قرار دارد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

استاندار کرمان گفت: نماز امری واجب و پذیرفته شده برای همه مردم می باشد، ضمن آنکه ستاد اقامه نماز اقدامات در حد توان خود در ترویج اقامه نماز انجام داده است.

به گزارش چی 24 به نقل از کرمان خبر:
روشی باید پیدا نمود تا نمازخوان های ما افزایش یابند/فضای مساجد استان در سطح مطلوبی قرار دارد

به گزارش کرمان خبر علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان در جلسه ستاد شورای اقامه نماز استان کرمان گفت:  نماز امری واجب و پذیرفته شده برای همه مردم می باشد، ضمن آنکه ستاد اقامه نماز اقدامات در حد توان خود در ترویج اقامه نماز انجام داده است.

وی به سفرهای خود به شهرستان های استان اشاره و تصریح کرد: در برنامه های سفری که در شهرستان ها انجام می دهیم، بازدید از نمازخانه های بین راهی همواره در برنامه ها قرار داریم مخصوصا نمازخانه بین راهی جیرفت فضای مطلوب می باشد.

استاندار کرمان خطاب به مسئولین که از نمازخانه های بین راهی بازدید می کنند، اظهار کرد: نهضت ساخت مساجد در استان کرمان بسیار خوب می باشد و سیاست ما این است که این فرهنگ را تقویت نماییم.

وی عنوان کرد: روشی باید پیدا نمود تا نمازخوان های ما افزایش یابند، بنابراین از پژوهشگران و صاحب نظران که می توانند پژوهشی در خصوص طرح عملگرایانه ای برای افزایش نمازخانه ها انجام دهند، ما از آنها حمایت خواهیم نمود.

رزم حسینی فضای مساجد را در سطح مطلوبی دانست و افزود: اما باید اقدامی برای افزایش حضور جوانان در مساجد انجام داد، باید مدنظر داشت که یکی از راه های کاهش آسیب های اجتماعی، نماز می باشد.

عالی ترین مقام اجرایی دولت در استان کرمان از طرح نجاتی که حدود 6 ماه در کرمان به صورت پایلوت در حال اجرا می باشد، سخن به میان آورد و ابراز کرد: هدف این طرح، کاهش های آسیب های اجتماعی را دنبال می کند، و چشم انداز آینده این طرح این می باشد که ظرف چندماه آینده، نواقص آن را برطرف و در سراسر استان اجرا گردد.

استاندار کرمان در پایان با تاکید بر اینکه باید راهی برای جذب جوانان به مساجد پیدا کرد خاطر نشان کرد: بودجه بسیار خوبی برابر به 3 برابر سال گذشته برای ساخت مصلی ها اختصاص یافته است.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین