کد خبر: 84608848
تاریخ انتشار: سه شنبه 30 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - ایرانگردی ، ایرانشناسی » ۱ میلیون ۴۰۰ هزار زائر اربعین به کشور بازگشتند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - ایرانگردی ، ایرانشناسی:

آکاایران: سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی با بیان اینکه بازگشت زائران اربعین به کشور به خوبی در حال انجام است، گفت: خوشبختانه زائران در حال مدیریت سفر هستند و یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر وارد کشور شده اند.

,[categoriy]

۱ میلیون ۴۰۰ هزار زائر اربعین به کشور بازگشتند

۱ میلیون ۴۰۰ هزار زائر اربعین به کشور بازگشتند -آکا ۱ میلیون ۴۰۰ هزار زائر اربعین به کشور بازگشتند -آکا

آکاایران: ۱ میلیون ۴۰۰ هزار زائر اربعین به کشور بازگشتند

به گزارش آکاایران: حمیدرضا گودرزی درباره آخرین وضعیت بازگشت زائران اربعین حسینی به کشور اظهار کرد: بیش از دو میلیون نفر از زائران کشورمان امسال در مراسم پیاده روی اربعین و زیارت عتبات عالیات در کشور عراق حضور یافتند.

وی ادامه داد: خوشبختانه زائران کشورمان که از مرزهای سه گانه و هوایی به عراق اعزام شدند زمان بازگشت خود به کشور را به درستی مدیریت کرده اند و ورودی آنها به کشور در ساعات گذشته مناسب بوده است.

سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی تصریح کرد: تا امروز دوشنبه یک آذر ماه نزدیک به یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از زائران اربعین حسینی وارد کشور شده اند.

گودرزی خاطرنشان کرد: زائران اربعین حسینی در حال بازگشت به کشور هستند و مسیرهای مواصلاتی از مرزهای سه گانه دچار ترافیک سنگین اما روان است.

وی عنوان کرد: بیشترین ترافیک از مسیرهای خروجی مرز مهران به استانهای کشور است که البته با مدیریت مناسب مسئولان ذیربط شاهد رضایتمندی زائران و روان بودن ترافیک هستیم.

توصیه های سفر -

۱ میلیون ۴۰۰ هزار زائر اربعین به کشور بازگشتند

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین