کد خبر: 84608850
تاریخ انتشار: سه شنبه 30 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - ایرانگردی ، ایرانشناسی » وسایل سفر: گرین ترولر؛ بهترین ظرف نگهدارنده سفری
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - ایرانگردی ، ایرانشناسی:

آکاایران: آیا شما هم دوست دارید خوراکی و نوشیدنی های خوشمزه خانگی را حتی خارج از منزل هم به همراه داشته باشید، اما هنوز ظرف مناسب برای این کار را پیدا نکرده اید؟ پس اگر روزانه زمان زیادی را در خارج از منزل به سر می برید، در ادامه با کجارو همراه شوید و درباره بهترین ظرف نگهدارنده مسافرتی بخوانید.
گرین ترولر (مسافر سبز) به دنبال طراحی ظروف و ابزاری است که به بهترین نحو ممکن جابه جایی موادغذایی و انواع نوشیدنی را برای آنهایی که زندگی پرمشغله ای دارند فراهم می کنند.

,[categoriy]

وسایل سفر: گرین ترولر؛ بهترین ظرف نگهدارنده سفری

وسایل سفر: گرین ترولر؛ بهترین ظرف نگهدارنده سفری -آکا وسایل سفر: گرین ترولر؛ بهترین ظرف نگهدارنده سفری -آکا

آکاایران: وسایل سفر: گرین ترولر؛ بهترین ظرف نگهدارنده سفری

به گزارش آکاایران: اگر در ماجراجویی بعدیتان یکی از ظروف گرین ترولر را با خود به همراه داشته باشید، متوجه خواهید شد که چه قدر این ظرف مفید و کاربردی است: نه تنها از خوراکی و نوشیدنی ها به خوبی نگهداری می کند و مانع از ریختن مایعات به بیرون از ظرف می شود و از ورود قطرات باران و یا آب به درون ظرف جلوگیری می کند، بلکه می توان از آن به عنوان جعبه کمک های اولیه یا حتی برای نگهداری وسایل کودک و هر چیزی که نیاز به مراقبت داشته باشد استفاده کرد. احتمالا پس از تهیه یکی از این ظروف، چنان رضایت شما را جلب خواهد شد که از خود می پرسید، چرا پیش از این چنین ظرفی ساخته نشده بود؟

در ابتدای امر، شاید، باز و بسته کردن آن به نظرتان مثل یک پازل پیچیده باشد، اما وقتی قلق کار را در دست گرفتید، همه چیز آسان خواهد شد. این ظرف جایگزین مناسبی برای بسیاری از ابزار و لوازمی است که پیش از این، روزانه استفاده می کردید. گرین ترولر را می توانید به وقت کوه نوردی، لب دریا یا حتی وقتی به محل کار می روید همراه خود داشته باشید. دیگر نیازی نیست وقتی به پیک نیک و گشت وگذار می روید، نگران پسماند غذا یا ظروف یکبار مصرفی باشید که طبیعت را آلوده می کنند. همچنین، اگر وقتی به رستوران می روید، از غذایتان چیزی باقی می ماند، می توانید باقی مانده غذای خود را درون این ظرف همراه خود ببرید.

توصیه های سفر -

وسایل سفر: گرین ترولر؛ بهترین ظرف نگهدارنده سفری

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین