کد خبر: 84608851
تاریخ انتشار: سه شنبه 30 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - ایرانگردی ، ایرانشناسی » آینه کاری بخش زیارتی صحن فاطمه زهرا(س) آخر ربیع الاول پایان می یابد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - ایرانگردی ، ایرانشناسی:

آکاایران: جانشین معاونت فنی ستاد عتبات عالیات در پروژه صحن فاطمه زهرا گفت: آینه کاری و سنگ کاری بخش زیارتی صحن فاطمه زهرا(س)، آخر ربیع الاول پایان می یابد.

به گزارش آکاایران:

,[categoriy]

آینه کاری بخش زیارتی صحن فاطمه زهرا آخر ربیع الاول پایان می یابد

آینه کاری بخش زیارتی صحن فاطمه زهرا(س) آخر ربیع الاول پایان می یابد -آکا آینه کاری بخش زیارتی صحن فاطمه زهرا(س) آخر ربیع الاول پایان می یابد -آکا

آکاایران: آینه کاری بخش زیارتی صحن فاطمه زهرا(س) آخر ربیع الاول پایان می یابد


حامد امیری درباره آخرین وضعیت پروژه صحن فاطمه زهرا(س) نجف اشرف گفت: وضعیت پیشرفت پروژه خوب است و مشکلی درباره اقدامات و کارهای این پروژه نداریم.

وی افزود: بخش زیارتی صحن فاطمه زهرا(س) از پیشرفتی بالاتری نسبت به بخش اداری این پروژه برخوردار است به طوری که آخر ربیع الاول آینه کاری و سنگ کاری بخش زیارتی صحن فاطمه زهرا(س) پایان می یابد.

جانشین معاونت فنی ستاد عتبات عالیات در پروژه صحن فاطمه زهرا(س)، اظهار داشت: بخش اداری این پروژه هم تا پایان سال ۹۶ افتتاح خواهد شد.

وی تصریح کرد: هم اکنون حدود ۱۲۰۰ کارگر در بخش های مختلف پروژه صحن فاطمه زهرا(س) مشغول فعالیت هستند.

امیری گفت: تا کنون ۲ صحن از بخش های زیارتی به درخواست تولیت محترم حرم علوی آماده و به آنها تحویل داده شده و هم اکنون زائرین از آنها استفاده می کنند.

وی افزود: این ۲ صحن در مجموع بیش از ۱۵ هزار متر مربع زیربنا دارد که در ایام اربعین توانست حجم بالایی از زوار را در خود جا دهد.

رئیس ستاد عتبات عالیات هم که به منظور رونمایی از گنبد جدید حرم علوی به نجف آمده بود از افتتاح بخش زیارتی صحن فاطمه زهرا(س) تا پایان سال خبر داد و اظهار داشت: همزمان با ولادت دخت نبی مکرم اسلام در ۲۹ اسفند، بخش زیارتی صحن فاطمه زهرا(س) افتتاح می شود که افتتاح بقیه بخش ها شامل کتابخانه، موزه، اداری، آشپزخانه و … هم پایان سال ۹۶ خواهد بود.

توصیه های سفر -

آینه کاری بخش زیارتی صحن فاطمه زهرا آخر ربیع الاول پایان می یابد

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین