کد خبر: 84612978
تاریخ انتشار: سه شنبه 30 آذر 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - سلامت » عامل اختلال انزال در مردان چیست؟
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - سلامت:
آکاایران: عامل اختلال انزال در مردان چیست؟Reviewed by Aryan♥ on Jun 22Rating:

,[categoriy]

عامل اختلال انزال در مردان چیست؟

عامل اختلال انزال در مردان چیست؟ -آکا عامل اختلال انزال در مردان چیست؟ -آکا

آکاایران: عامل اختلال انزال در مردان چیست؟

آکا ایران :زودانزالی، شایع ترین نوع اختلال انزال در مردان است که باعث افزایش استرس در فرد به هنگام برقراری رابطه جنسی می شود و بروز این مشکل را مضاعف می کند.

به گزارش آکاایران: به گزارش آکا ایران ، سه نوع اختلال انزال در مردان وجود دارد: زودانزالی، دیرانزالی و پس رفت انزالی. در برخی از موارد، علت بروز زودانزالی و دیرانزالی، فاکتورهای روانی است مانند داشتن اعتقادها خشک مذهبی که باعث می شود فرد به عمل زناشویی به چشم انجام گناه نگاه کند، نداشتن جذابیت برای فرد مقابل و پشت سر گذاشتن یک حادثه تلخ.

زودانزالی، شایع ترین نوع اختلال انزال در مردان است که باعث افزایش استرس در فرد به هنگام برقراری رابطه جنسی می شود و بروز این مشکل را مضاعف می کند.برخی از داروهای ضدافسردگی ممکن است بر انزال تأثیر بگذارند و در کارکرد عصب های نخاعی و کمر اختلال ایجاد کنند.

پس رفت انزال، نوعی اختلال است که بیشتر در مردان مبتلا به دیابت مشاهده می شود. در این مشکل، مایع منی به جای اینکه به خارج از آلت تناسلی هدایت شود، به سمت عقب برمی گردد و وارد مثانه می شود. این اتفاق به علت ضعف در سیستم عصبی مثانه رخ می دهد و دهانه مثانه به قدری محکم نیست که جلوی مایع را بگیرد و در نتیجه مایع به داخل مثانه بازمی گردد.

در برخی دیگر از مردان، پس رفت انزال، پس از انجام عمل جراحی بر دریچه مثانه یا پروستات و یا عملی مربوط به بخش تحتانی بدن رخ می دهد. به طور کلی اکثر داروهایی که برای رفع مشکلات روحی استفاده می شوند، می توانند باعث بروز اختلالات انزالی در مردان شوند.

مقالات پزشکی و بهداشتی -

عامل اختلال انزال در مردان چیست؟

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین