کد خبر: 84747433
تاریخ انتشار: چهارشنبه 01 دي 1395
خانه » سایت های خبری » کرمان خبر » مشکل کنونی کشور پول نیست، بلکه ضعف مدیریت و بروکراسی اداری است.
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رییس فراکسیون امید مجلس:

عارف گفت:در استان های کرمان، یزد و سمنان مردم همکاری خوبی با استانداران و دولت دارند و بخشی از توسعه کرمان با همکاری مردم اتفاق افتاده است.

به گزارش چی 24 به نقل از کرمان خبر:
مشکل کنونی کشور پول نیست، بلکه ضعف مدیریت و بروکراسی اداری است.

به گزارش کرمان خبر  محمدرضا عارف رییس فراکسیون امید مجلس در بدو ورود به کرمان و در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان اظهار کرد: برای حضور در کنفراس شبکه های هوشمند انرژی به کرمان سفر کرده ام.


وی افزود: بحث هوشمندسازی در دنیا جدی است و این مسئله برای کنتورهای برق در ایران بیشتر مطرح است و هوشمندسازی با یک رویکرد علمی در 15 سال اخیر در دنیا آغاز شده است.

عارف تصریح کرد: در این راستا در ایران یک انجمن علمی تشکیل دادیم و بنده به عنوان رییس انجمن شبکه های هوشمند انرژی فعالیت می کنم که سالانه کنفرانس شبکه های هوشمند را برگزار می کنیم و امسال این کنفرانس در کرمان برگزار شد.

رییس فراکسیون امید مجلس خطاب به آیت الله جعفری بیان کرد: برای عرض ارادت و ابلاغ سلام دوستان خدمت شما رسیدیم.

وی در ادامه افزود: استاندار کرمان کارهای خیلی خوبی انجام داده و زمانی که به نتیجه برسد الگویی برای کشور خواهد بود.

عارف با اشاره به اینکه وضع کرمان خوب شده، تصریح کرد: در استان های کرمان، یزد و سمنان مردم همکاری خوبی با استانداران و دولت دارند و بخشی از توسعه کرمان با همکاری مردم اتفاق افتاده است.

وی درباره بحث کمبود اعتبارات بیان کرد: مشکل کنونی کشور پول نیست، بلکه ضعف مدیریت و بروکراسی اداری است.

عضو کمیسون آموزش مجلس با بیان اینکه سرانه مصرف آب در ایران دو برابر اروپا است، ابراز کرد: آب بحران جدی است و انتقال آب آشامیدنی در کشور ضرورت است و استان های کرمان، اصفهان و ... در حوزه آب با مشکل جدی برخوردار هستند.

آیت الله"سیدیحیی جعفری" نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان نیز در این دیدار اظهار کرد: استاندار کرمان خیلی فعال است و علی رغم کمبود اعتبارات، کارهای خوبی انجام داده است.

وی با بیان اینکه بزرگ ترین مشکل در استان کرمان کمبود بارندگی و آب است و  متاسفانه در سال جاری شاهد بارندگی خیلی کمی بوده ایم تصریح کرد: باید تصمیم جدی و قاطع در زمینه برخورد و بستن چاه های غیرمجاز در کشور و استان کرمان گرفته شود.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین