کد خبر: 85229404
تاریخ انتشار: شنبه 04 دي 1395
خانه » سایت های خبری » کرمان خبر » بیکاری ۲۰۰ نفر با تعطیلی پایانه نفتی مهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مدیر پایانه نفتی مهران گفت: بیش از ۲۰۰ نفر با تعطیلی پایانه نفتی این شهرستان شغل خود را از دست داده اند که حدود ۱۰۰ نفر از این تعداد ایلامی هستند.

به گزارش چی 24 به نقل از کرمان خبر:
بیکاری ۲۰۰ نفر با تعطیلی پایانه نفتی مهران

به گزارش کرمان خبر /،شهریار حیدرپور اظهار داشت: روزانه حدود ۲۰۰ تریلر در مسیر این پایانه نفتی که سال سال ۸۶ در زمینی به گستره شش هکتار ایجاد شده است در تردد بودند که پس از ایام اربعین سال گذشته این پایانه فعالیتی نداشته است.

وی ادامه داد: ۲۰ نفر نیز به شکل مستقیم در این پایانه اشتغال داشتند که هم اکنون این افراد بیکار شده و تنها دو نگهبان در منطقه حضور دارند.

مدیر پایانه نفتی مهران تاکید کرد: جلوگیری از ورود کامیون های مواد نفتی عراق به جاده های کشور و تخلیه و بارگیری سوخت آنها در مکانی نزدیک مرز از اهداف راه اندازی این پایانه بوده است.

وی افزود: با وجود رایزنی های گسترده تاکنون تلاش برای انعقاد قرارداد جدید صورت نگرفته و تعداد زیادی از رانندگان که با فروش سرمایه های خود ادقدام به خرید این تریلرهای حامل سوخت کرده بودند، اکنون بیکار شده اند.

وی ابراز امیدواری کرد با همکاری مسئولان استان و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی بزودی شاهد بازگشایی دوباره این پایانه نفتی باشیم.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین