کد خبر: 85237082
تاریخ انتشار: شنبه 04 دي 1395
خانه » سایت های خبری » زمان » عربستان و رژیم صهیونیستی برای ناامنی در ایران تلاش می کنند/ انقلاب اسلامی شکست را به آمریکا و اسرائیل در حلب تحمیل کرد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه که به مناسبت سالروز صدور فرمان امام خمینی(ره) مبنی بر استقرار سپاه در ناوگان هوایی کشور، در محل سازمان حفاظت هواپیمایی سخن می گفت، با بیان اینکه دشمن از ابتدای انقلاب می خواست امنیت را از ملت ایران سلب کند، گفت: خواست دشمن این بود که چه در زمین و چه در آسمان امنیت را از ما بگیرد و بعد از آنکه قرار شد برادران سپاه در حفاظت هواپیمایی باشند، ما شاهد آرامش و امنیت در این حوزه هستیم.

به گزارش چی 24 به نقل از زمان:

به گزارش زمان؛ سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه که به مناسبت سالروز صدور فرمان امام خمینی(ره) مبنی بر استقرار سپاه در ناوگان هوایی کشور، در محل سازمان حفاظت هواپیمایی سخن می‌گفت، با بیان اینکه دشمن از ابتدای انقلاب می‌خواست امنیت را از ملت ایران سلب کند، گفت: خواست دشمن این بود که چه در زمین و چه در آسمان امنیت را از ما بگیرد و بعد از آنکه قرار شد برادران سپاه در حفاظت هواپیمایی باشند، ما شاهد آرامش و امنیت در این حوزه هستیم.

 

وی با تقدیر از نیروی انتظامی به دلیل همکاری با سپاه در تأمین امنیت هواپیمایی گفت: امنیت، شرط اول رشد و تعالی هر جامعه‌ای است و دشمنان انقلاب می‌خواستند ثابت کنند که جمهوری اسلامی قادر به امنیت خودش نیست اما این توطئه با رشادت‌ها و ایثارگری‌های جوانان ما خنثی شد و ما امروز شاهد امنیت پایدار مردمی هستیم.

 

فرمانده کل سپاه با طرح این سوال که چرا برخی کشورهای دیگر علی رغم اینکه هزینه‌های مادی و معنوی بیشتری نسبت به ایران در حوزه امنیت صرف می‌کنند نمی‌توانند امنیتی مانند امنیت ایران داشته‌ باشند، تصریح کرد: امنیت پایدار و مردمی ما مرهون ایمان به خداوند و وعده الهی است که فرمود اگر در جامعه‌ای ایمان به خدا و مقاومت در مقابل ظلم و استکبار باشد، امنیت آن جامعه را خدا تأمین می‌کند.

 

سرلشکر جعفری با اشاره به برخی اقدامات ضدامنیتی علیه ایران گفت: بعضا شاهدیم دو رژیم که انسان تصورش را نمی‌کند، مانند اسرائیل و عربستان برای ناامنی در ایران چه تلاش‌هایی که نمی‌کنند و چه ارتباط‌ها و تماس‌هایی که ندارند، اما تمام توطئه‌ها با ایمان به خدا و ایثارگری‌ها و رشادت‌های فرزندان این ملت، خنثی شده است.

 

وی با بیان اینکه نباید ایمان خدا به شرک آلوده شود، بزرگترین مصداق شرک علیه ایمان به خدا را در ابعاد سیاسی توصیف کرد و گفت: شرک را باید در ابعاد سیاسی انقلاب اسلامی جستجو و مورد بحث قرار بدهیم. چرا که بزرگترین اصل انقلاب اسلامی، ظلم ستیزی و استکبار ستیزی است.

 

فرمانده کل سپاه خاطر نشان کرد: ایستادگی در برابر آمریکا از اصول اساسی محوری و اولیه انقلاب اسلامی است که به لطف خدا و هوشیاری مردم، محقق شده است. گرچه ممکن است ما در دیگر اصول مشکلاتی داشته باشیم اما با پشتیبانی از ولی فقیه توانسته‌ایم در اصل استکبار ستیزی موفق باشیم.

 

سرلشکر جعفری افزود: البته ممکن است اصل استکبارستیزی توسط تعداد معدودی از افراد که در جایگاه و مسئولیتی قرار دارند، رعایت نشده باشد ولی وقتی عامه و اکثریت مردم پای این اصل ایستادند نتیجه این ایستادگی در مقابل زورگویی‌های دشمن، منجر به مقاومت در مقابل دشمن و تأمین امنیت شده است.

 

وی همچنین در ادامه با اشاره به مصادیق شرک به ایمان الهی و توجه به وعده الهی برای جامعه‌ای که در مقابل ظلم مقاومت می‌کند، گفت: امروز مصداق قدرت مادی که در جهان روی آن حساب می‌کنند، همین آمریکا است که به عنوان شیطان بزرگ شناخته می‌شود.

 

فرمانده کل سپاه، "امنیت پایدار" را بزرگترین دستاورد جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی دانست و با بیان اینکه امنیت و اقتدار ملی از دستاوردهای مهم انقلاب است، اظهار داشت: امروز، دامنه امنیت از مرزهای کشورمان خارج شده است چرا که یکی از دستاوردهای انقلاب صدور انقلاب بوده است؛ دشمنان از ابتدای انقلاب دنبال آن بودند که جلوی صدور و پیشرفت انقلاب را بگیرند اما نتیجه آن این شده که امروز مکر الهی بر مکر دشمن غلبه کرده است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین