کد خبر: 85277750
تاریخ انتشار: شنبه 04 دي 1395
خانه » سایت های خبری » فاطر 24 » نشست ضیافت همدلان در موسسه امیدواران منتظَر(عج)
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

photo_2016-12-24_15-05-15

به گزارش فاطر 24 ،  رضا محمدزاده، مدیر مؤسسه امیدواران منتظَر(عج)در ابتدا ضمن خیرم مقدم به حضار، اهداف بلندمدت و مهم برگزاری سلسله نشست های صمیمی جوانان با عنوان ضیافت همدلان را تبیین نموده و برگزاری آن را مقدمه ای برای ورود جوانان به تشکیلات و کار تشکیلاتی منسجم و اثرگذار دانست.

وی با اشاره به اهمیت انجام کار تشکیلاتی در سطوح مختلف و با عنایت به منویات ارزشمند مقام معظم رهبری در خصوص تشکیلات گفت: تشکیلات یکی از فرایض هر گروه مردمی است که یک هدفی را دنبال می‌کنند. زندگی جمعی یعنی حضور در یک تشکّل انقلابی، نه صرف حضور انفرادی در جامعه. این مهم را باید با ایثارگری ساخت.

سیدسجاد صالحی، مشاور نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در امور جوانان در مراسم ششمین نشست صمیمی جوانان با عنوان ضیافت همدلان گفت: حرکت ضیافت همدلان حرکتی بسیار ارزشمند است و لازم است با توجه به شرایط جامعه و مظلوم واقع شدن نیروهای ارزشی، فعالیت های فرهنگی جوانان تقویت یابد.

وی افزود: این حرکت ارزشمندی که در مؤسسه شروع شده، باید ادامه دار و پیوسته باشد و با وجود مشکلات ریز و درشت نباید دلسرد شد.

وی با اشاره بر لزوم خارج شدن از حالت تدافعی و روی آورد به حالت تهاجمی در امور فرهنگی گفت: در مسائل فرهنگی به ویژه در خصوص مسائل مطرح شده در فضای مجازی به جای منتظر ماندن و پاسخ به شبهاتی که دشمنان ایجاد می کنند باید روحیه تهاجمی به خود گرفته و پرسشگر باشیم که لازمه این امر بصیر بودن است.

مجتبی حاجی وندایی، کارشناس مجری صداو سیما و مشاور مدیر مؤسسه در امور روابط عمومی نیز در این مراسم گفت: مشکلات موجود مربوط به این مؤسسه در سال 86 شاید گویای این بود که امکان ادامه فعالیت وجود ندارد اما بحمد الله امروز در سایه صبر و بصیرت شاهد برگزاری ششمین نشست صمیمی و تعاملی بین جوانان با عنوان ضیافت همدلان هستیم.

وی تأکید کرد: انسان های همدل هدف های مشترک دارند و دست در دست هم، همدلانه با وجود سنگ اندازی ها و مشکلات زیاد به سمت هدفشان حرکت می کنند؛ باید قدر صمیمت و همدلی موجود در این مؤسسه را دانست.

در این مراسم گروه همخوانی موعود مؤسسه اثری با عنوان ضامن عشق در وصف امام رضا(علیه السلام) اجرا کردند.

سلسه نشست های صمیمی جوانان با عنوان ضیافت همدلان به صورت ماهانه و به همت معاونت عملیات مؤسسه امیدواران منتظَر(عج) برگزار می شود.


انتهای پیام/

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین